ec
Kış Mevsiminde Koltuk Yıkama
Ankara Buharlı Koltuk Yıkama®
ec
Kredi Kartlarına 2-3-6-9-12 Taksit
Bonus, World, Maximum, CardFinans, Paraf, Axess ve Advantage özellikli kredi kartlarına 2-3-6-9-12 taksit kampanyasını kaçırmayın!
TAKSİTLİ ÖDEME SEÇENEKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ!

Eryaman Halı Yıkama

Anasayfa » Eryaman Halı Yıkama

Eryaman Halı Yıkama

HALI YIKAMA GÜNCEL FİYATLAR (2023)

Şu anda halı yıkama hizmeti vermemekteyiz. Koltuk yıkama hizmetimizden faydalanmak isterseniz buraya tıklayıp bilgi alabilirsiniz ya da 0312 911 80 16 numaralı telefonla görüşebilirsiniz.

Evlerimizde kullandığımız halıların temizliği ve hijyenik olması için, işinde profesyonel, güvenilir ve hijyenik halı temizleyen halı yıkama fabrikası ararız. Başkent Ankara’nın birçok farklı semtinde hizmet veren güler yüzlü personeli olan ve halılarımızın yıkanması sonrasında teslimini kısa sürede yapan, Eryaman halı yıkama ve koltuk yıkamada tek adresi olan bir firma ararız.

Özellikle çocuk olan evlerde, çok kirlenen halıların gerçek anlamda temizlerken firmanın kullandığı deterjanların kaliteli olması önemlidir. Halılarımızı emanet ederken hangi ürünleri kullandığını hiç merak etmeyiz. Yıkama işleminde nasıl bir su kullandığı konusunda bir araştırmaya ihtiyaç duymayız. Temizlik için halı yıkama fabrikalarının kullandığı bu ürünlerin kaliteli ürünler kullandığını ve hijyenik olan su ile yıkama işlemini yapması halı kullanıcılarını doğrudan etkiler.

Ankara’nın Eryaman bölgesinde bulunan birçok kurumsal firmanın halı yıkamacısı olan Halı Yıkama, Eryaman’da faaliyet gösteriyor. Göksu, Tunahan, Şeker, Güzelkent, Yavuz Selim, Altay, Şehit Osman Avcı mahallelerinde bulunan birçok müşteri halı, kilim, yorgan, battaniye yıkamak için 2012 yılından beri bu bölgede faaliyet gösteren firmamıza halılarını yıkatıyor.

Halıları nasıl yıkıyoruz ?

Halılar nasıl yıkanıyor; halı yıkama bazı aşamalarda gerçekleşiyor. İlk olarak sipariş sonrası halıları adresinizden alınıyor. Emanet edilen halılarınız halı yıkama fabrikamızda ön işlem olarak hav alma işlemi yapılır. Hav alma işlemi yapılan halılarınız artık yıkanmaya başlayacaktır. Çevreye zarar vermeyen temizleme ürünleri ile yoğun yıkama modu ile tam otomatik makineler ile yıkama işlemi yapılır. Son aşamada ise halıların durulanması ve tekrar yıkanması ile kuruması sağlanır. Tam otomatik makinelerde yıkanan halılarınız sıkma makinesi ile sıkma işlemi yapılarak kuruması için askılıklara asılır. Kuruyan halılarınız askılıklardan toplanarak fırçalanarak parfümleme işlemi yapılır, bu esnada halınızda leke kalıp almadığı konusunda son kontroller yapılır, leke tespit edilen halılarınıza lokal işlem yapılarak gerekirse tekrar yıkamaya alınır, temiz olduğu belirlenen halılar pürfümlendikten sonra ambalajlanarak müşterimize en kısa sürede teslim edilir.

Dikkat etmeniz gereken hususlar

Şunu da belirtmek isteriz ki, poşetlenerek teslim edilen halılar teslim alındıktan sonra poşetlerinden çıkarılması gerekmektedir. Poşetleme işlemi servis esnasında size teslim edilene kadar temiz halının tekrar tozlanması ve lekelenmesini engellemek içindir. Teslim edilen halılar uzun süre hava almadan poşet içinde beklediğinde küflenme ihtimali çok yüksektir. Bu nedenle teslim alınan halılar en kısa zamanda poşetinden çıkartılmalıdır.

Halılarınızın uzun süre dayanıklı olarak kullanabilmek için bazı püf noktalar bulunuyor. Halıların üzerine konulan ağır eşyalar halının ezilmesine neden olur . Halınıza zarar veren bu darbelerden kurtulmak için önce fırça ile ezilen kısmı fırçalayın, daha sonra süpürge ile süpürün.

Eryaman bölgesinde ikamet ediyor ve sipariş vermek istiyorsanız sitemizde bulunan “Sipariş Talep Formu” veya “İletişim” bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

0 0 oylar
Article Rating
Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Geri bildirimler
Tüm yorumları göster