yandex
Ankara Buharlı Koltuk Yıkama®

Halı Yıkamada Uzman

Ultraviyole Işınla Koltuk ve Yatak Temizliği

Geçici olarak halı yıkama hizmeti vermemekteyiz. Koltuk yıkama hizmetimizden faydalanmak isterseniz buraya tıklayıp bilgi alabilirsiniz ya da 0312 911 80 16 numaralı telefonla görüşebilirsiniz.

Piyasada bulabileceğiniz pek çok halı yıkama şirketi vardır. Fakat bunlardan pek azı gelişmiş teknolojik makineler ile modern yıkama yapmaktadır. Bizler Sincan halı yıkama şirketi olarak profesyonel bir ekip ile kaliteyi sizlere sunuyoruz. Halı yıkamak oldukça zor ve zahmetli bir iş olmak ile birlikte bu işi uzmanına bıraktığınızda bu zor iş oldukça kolaylaşacaktır.

Hijyenik Temizlik

Eryaman halı yıkama olarak bizler halılarınızı evinizden alıyoruz ve temizleme işlemleri bittikten sonra evinize tekrar bırakıyoruz. Halı yıkama işlemine başlamadan önce şirketimize emanet edilen her halı cinsine göre ayrı ayrı kategorize edilir. Sonrasında halıların tozları temizlenir. Bu işlem halıların su ile temasında çamurlaşmayı engelleyecektir ve yıkama işlemi sonunda ise daha derinlemesine bir temizlik sağlanmış olacaktır. Sonrasında ise halıların cinsine göre en uygun şampuan ile ve en uygun fırça ile derinlemesine temizlik işlemi başlar. Köpük ve leke temizleme işlemlerinden sonra ise halıların köpükten arındırılma işlemi yapılır. Köpüğün tam olarak arındığından emin olunduktan sonra halılarda kalan fazla suyun tamamına yakını emiş gücü yüksek olan makineler ile çekilir.

En son olarak lekelerinden ve temizliğinden emin olunan halılar kurutma odalarına alınır. Kurutma işlemi de tamamlanan halılar özen ile paketlenerek sizlere belirtilen tarihte gecikme yaşanmaksızın teslim edilir. Evinizden aldığımız halıları evinize teslim ediyoruz.

En Uygun Fiyatlar

Etimesgut halı yıkama denilince akla ilk gelen firma olan bizler sektörde iş disiplinini önceliği olarak kabul eden ve kaliteli hizmetten ödün vermeyen anlayışımız ile sizlere sağladığımız hizmeti her gün bir üst aşamaya taşıyoruz. Kalite ve güvenin tek adresi olan halı yıkama firmamız sizlere hijyen kuralları çerçevesinde sunduğu hizmetleri en uygun fiyat listesi ile sağlamaktadır. Halılarınızda en az sizin kadar özen gösteren ve anti bakteriyel bir temizlik sunan şirketimize emanet ettiğiniz halılarda herhangi bir yıpranma bozulma ya da renklerinde solma yaşanmaz.

Kaliteli ve hijyenik bir temizlik ile tanışmak isterseniz halı yıkama şirketimiz sizlere bir telefon kadar yakındır. İhtiyaç duyduğunuz her an bizler ile iletişime geçebilir hizmetlerimiz konusunda daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

0 0 oylar
Kullanıcı Oyu
Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Geri bildirimler
Tüm yorumları göster