ec
Kış Mevsiminde Koltuk Yıkama
Ankara Buharlı Koltuk Yıkama®
ec
Kredi Kartlarına 2-3-6-9-12 Taksit
Bonus, World, Maximum, CardFinans, Paraf, Axess ve Advantage özellikli kredi kartlarına 2-3-6-9-12 taksit kampanyasını kaçırmayın!
TAKSİTLİ ÖDEME SEÇENEKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ!

Hoş Geldin Bebek Temizlik Paketi

Hoş Geldin Bebek Temizlik Paketi

Geçici olarak “Hoş Geldin Bebek Temizlik Paketi” hizmeti vermemekteyiz. Aktif hizmetlerimizle ilgili bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Uzun yıllardır halı yıkama ve koltuk yıkama sektörlerinde faaliyet gösteren firmamız Ankara Buharlı Koltuk Yıkama®’nın  en çok karşılaştığı durumlardan birisi de bebek bekleyen ailelerin evlerini tamamen temizleyecek şekilde halı yıkama, koltuk yıkama, gündelikçi gibi firma ve kişilere iş vererek temizliklerini yaptırmalarıdır. Ancak evde yapılacak tüm işi farklı firma ya da kişilere vererek maliyetleri artırırlar çünkü her firmanın yol ve personel giderleri için ekstra maliyetler oluşur. Firmamız, buna sona vermek ve bebek bekleyen aileleri bir nebze olsun rahatlatmak için “Hoş Geldin Bebek Temizlik Paketi“ni oluşturdu. Bu temizlik paketi sayesinde cebinizden çıkacak olan meblağ azalacak…

Bebek bekleyen aileler, çocuklarının hijyenik bir ortamda büyümesi için gayret göstermekte ve bunun için ellerinden gelen tüm çabayı sarf etmektedirler. Aileler genel olarak halıları yıkatıp geri kalan işler için gündelikçi çağırarak evlerini temizletirler ancak istedikleri sonucu elde edemezler. Temizlikçinin sileceği koltuklar ne yazık ki temiz olmaktan çok uzaktır. Silme yöntemiyle yapılan temizlikte kirler döşemenin içine gömülür ve akarlarla bakteriler orada yaşamaya devam eder. Bebeklerin pek çok şeyi ısırmaya çalışması ve benzeri hareketleri ile mikrop kapma olasılığı artar.
Hoş Geldin Bebek Temizlik Paketi

Hoş Geldin Bebek Temizlik Paketi İçeriği

Ankara Buharlı Koltuk Yıkama® tarafından sunulan “Hoş Geldin Bebek Temizlik Paketi”nin içeriğinde;

 • Halı yıkama
 • Koltuk yıkama
 • Baza ve yatak yıkama
 • Sandalye ve puf yıkama
 • Perde yıkama
 • Yorgan ve battaniye yıkama
 • Detaylı temizlik
 • İlaçlama

Firmamız tarafından sunulan temizlik paketlerinden “Profesyonel Temizlik Paketi”nden tek farkı çocuk odasına ait yatak, baza ve perdelerin yıkanmamasıdır ancak dileyen müşterilerimizin yeni aldıkları mobilyalarını da yıkamaktayız.

Hoş Geldin Bebek Temizlik Paketi Ayrıntıları

  • Halı yıkama: Halılarınız adresinizden alınır ve Gersan Sanayi Sitesi / Batıkent’teki tesisimizde 16 fırçalı profesyonel makinelerle yıkanır. Halı yıkama işlemini detaylı şekilde anlatmamız gerekirse;
   İlk olarak halılarınız çırpma makinesine girer. Ardından bantlı sistemle çalışan 16 fırçalı halı yıkama makinesiyle yıkanır ve sıkma makinesiyle sıkılır. Tezgaha serilen halıda leke kontrolü yapılır. Çıkmayan leke varsa lokal leke sökücü uygulanarak müdahale edilir. Buna rağmen leke çıkmadıysa halı, halı yıkama makinesiyle tekrar yıkanır ve aynı işlemler tekrarlanır. Lekelerin çıkmadığı çok nadir durumlarda, müşteriyi bilgilendirmek amaçlı halıya etiket yapıştırılır.
  • Koltuk yıkama: Bu hizmetimizde Sağlık Bakanlığı onaylı ERA 111 koltuk döşeme temizleyici kullanmaktayız. Karcher marka koltuk yıkama makinesiyle yıkama işlemini gerçekleştiriyoruz. Buhar makinesiyle yaptığımız işlem sonucunda uygulama alanı 81 derece buhar sıcaklığı sayesinde %99,99 oranında bakterilerden arındırılır. Koltuk yıkama hizmetimizle ilgili detaylar için buraya tıklayınız.
  • Baza ve yatak yıkama: Koltuk yıkama işlemindeki adımlar gerçekleştirilir. Yataklarda idrar lekesi varsa yarım saat öncesinden özel leke sökücüler kuru haldeyken uygulanır ve su moleküllerinin döşeme dokularını sarıp korumasını engelleyerek lekelerin çıkarılması sağlanır.
  • Sandalye ve puf yıkama: Aynı işlemler yapılmaktadır.
  • Perde yıkama: Tül perdeleriniz çamaşır makinesinde, stor ve zebra perdeleriniz tesisimizde temizlik ekiplerimizce yıkanır. Kuruduktan sonra tekrar asılır.
  • Yorgan ve battaniye yıkama: Tesisimizde yer alan endüstri tipi yıkama makineleriyle yorgan ve battaniyeleriniz yıkanır.
  • Detaylı temizlik: Temizlenmedik zerre kadar alan bırakılmayacak şekilde her yer temizlenir. Eşyalar, aksesuarlar, mutfak dolapları, fayanslar, camlar, avizeler, A’dan Z’ye her şey temizlenir.
  • İlaçlama: Banyo ve tuvaletleriniz böcek, haşere vb. istenmeyen canlılara karşı ilaçlanır.

Ankara Buharlı Koltuk Yıkama® İletişim Bilgileri

Hoş Geldin Bebek Temizlik Paketi, hizmet almak istediğiniz evin m²’sine, oda ve kat sayısına (1+1, 2+1, 3+1, 4+1, dubleks, villa vs.) göre belirlendiği için teklif almak için 0312 911 80 16 numaralı telefonla iletişime geçiniz.

Bir önceki yazımız olan Sincan Buharlı Koltuk Yıkama başlıklı makalemizde Sincan Koltuk Yıkama, Sincan'da Buharlı Koltuk Yıkama ve Sincan'da Koltuk Yıkama hakkında bilgiler verilmektedir.

09 Ağustos 2018
0 0 oylar
Article Rating
Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Geri bildirimler
Tüm yorumları göster