ec
Kış Mevsiminde Koltuk Yıkama
Ankara Buharlı Koltuk Yıkama®
ec
Kredi Kartlarına 2-3-6-9-12 Taksit
Bonus, World, Maximum, CardFinans, Paraf, Axess ve Advantage özellikli kredi kartlarına 2-3-6-9-12 taksit kampanyasını kaçırmayın!
TAKSİTLİ ÖDEME SEÇENEKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ!

Kaliteli Halı Yıkama Hizmeti

Kaliteli Halı Yıkama Hizmeti

Halı yıkama işlemleri son derece titiz bir çalışma gerektirmektedir. Bu çalışma içerisinde birbirinden farklı kalitede ve boyutlardaki halılar adına bir takım değişik işlemler yapılmaktadır. Bu işlemler özellikle de birbirinden değişik ev eşya çeşitleri içerisinde halılar adına yapılmaktadır. Bunun nedeni ise halılar belirli bir zaman içerisinde en çok kullanılan ve kir tutan ürün çeşitleri olduğu için bünyesinde oldukça fazla bir şekilde mikrop ya da daha birçok değişik pislik tutmaktadır. Bu da siz ve aileniz için büyük bir tehlike arz etmesi anlamına gelmektedir. Üstelik bu tür sorunları evlerde yapılan normal bir halı temizliği ile çıkarmak mümkün değil. Biz Sincan halı yıkama olarak sizlere kusursuz bir yıkama hizmeti sunuyor ve bu sayede halılarınızın içindeki birbirinden değişik pislikleri ve mikropları söküp alıyoruz.

Her türlü halı için kaliteli bir temizlik hizmeti

Firmamız bünyesinde tüm yıkanması gereken halıları hangi adreste olursanız olun gelip alıyoruz ve merkezimizde son derece kaliteli bir hizmet çatısı altında her birini büyük titizlik içerisinde yıkıyoruz. Halılar genel olarak bir yıl içerisinde iki defa yani 6 ayda bir yıkanması gereken eşya çeşitleridir. Bu yüzden firmamız sizler için en uygun fiyatlar bünyesinde ve belirli aşamalar ile profesyonel bir yıkama hizmeti sunmaktadır. Hizmet bünyesinde ilk olarak tüm halılarınız üzerindeki bütün tozların alınması için bir ön temizlik çalışması yapılmaktadır.

Daha sonra ise tüm halı çeşitleriniz firmamız Eryaman halı yıkama bünyesinde bulunan birbirinden değişik ve son teknoloji makineler içerisinde istenilen sıcaklıkta bir süre yıkanmaktadır bu sayede halılarınızın en diplerine kadar inmiş ve yuva yapmış olan birbirinden değişik türdeki mikroorganizma çeşitleri tamamen temizlenir. Son olarak ise yine özel bir takım kurutma makinelerinden bir takım işlemlerden geçirilerek tamamen kuruması için sözel odalara asılır. Her bir aşama için bu alanda uzman olan çalışanlarımız görev yapmaktadır ve bu sayede halılarınız en temiz haline gelene kadar işlemleri yapılır.

Özel temizlik malzemeleri

Üstelik yıkama esnasında tüm halı çeşitlerine özel olarak bulunan bir takım temizlik malzemelerinin karışımı ile hazırlanmakta ve kullanılmaktadır. Tüm bu hizmetler sona erdiği v halılarınız tamamen temiz bir hale geldiği zaman söz verilen zaman içerisinde sizlerin söylediği adrese özel bir poşetleme sistemi aracılığı ile teslim edilmektedir. Aynı zamanda bu yapılırken birbirinden değişik özel halı parfümleri halılarınız üzerine sıkılır ve uzun bir süre halılarınız ve eviniz tertemiz kokar.

Firmamız Etimesgut halı yıkama olarak birbirinden değişik hizmetler çatısı altında sizlere en iyi halı yıkama hizmeti vermek için her türlü olanağı bulundurmaktayız. Bunlar arasında son teknoloji yıkama makineleri ile birlikte özel bir takım temizlik malzemeleri ve aynı zamanda bu alanda büyük bir tecrübe yapmış birbirinden değişik uzman çalışanlarımız ile her türlü halılarınız için en uygun fiyatlar bünyesinde kaliteli bir hizmet vermekteyiz.

Bir önceki yazımız olan Bizim İçin Hijyenin Önemi ? başlıklı makalemizde Eryaman Halı Yıkama, Etimesgut Halı Yıkama ve Sincan Halı Yıkama hakkında bilgiler verilmektedir.

14 Mart 2017
0 0 oylar
Article Rating
Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Geri bildirimler
Tüm yorumları göster