yandex
Ankara Buharlı Koltuk Yıkama®

Kilim ve Kars İşi Halıları Hangi Makinelerde Yıkamaktadır?

Ultraviyole Işınla Koltuk ve Yatak Temizliği

Geçici olarak halı yıkama hizmeti vermemekteyiz. Koltuk yıkama hizmetimizden faydalanmak isterseniz buraya tıklayıp bilgi alabilirsiniz ya da 0312 911 80 16 numaralı telefonla görüşebilirsiniz.

Vazgeçilmez eşyalarımız olan halıların yıkanmasından amaçlanan hijyenik neticeyi almak için profesyonellik gerektiren bir dizi koşulların sağlanması son derece önemlidir. Kaliteli hizmet bekleyen bir halı sahibi olarak eğer kalitesiz bir sonla muhatap olmaktan endişeleniyor iseniz; yıkama yaptıracağınız halı yıkama firmasına iş verirken bazı önemli kriterleri bilmelisiniz.

Altını çizmek gerekirse Kars işi halıları yıkatırken yüksek kaliteli yıkama için özellikle bilmek gereken şey, halılarımızı teslim edeceğimiz fabrikanın halı yıkama konusunda özenli bir temizlik fabrikası olmasındaki gerekliliktir.

Bir şekilde halı ve kilimleri yıkayan şirketin yaptığı işteki kalite, tecrübe sahibi bir çalışma ekibi ve bununla birlikte, kullandığı temizlik malzemelerinin kalite standartlarına uygunluğu ile bilinir. Halı yıkamada öncelikli aşama servis arabasının sözleşilen süre içerisinde halıları almak için gelmesidir ve bu iş için ekstra bir bedel istenmemektedir.

Bize göre işinde kurumsallaşmış bir halı temizleme fabrikası muhakkak belirtilen zamanda alır halıları. Etimesgut Halı Yıkama halı yıkama işletmesindeki yıkama bandına taşınan halılar bir an önce türlerine bakılarak ayrıştırılır çünkü farklı özellikteki halılar birlikte yıkama yapılamamaktadır. Yeni gelişen makinelerle birlikte artık iki farklı halı yıkama şekli geliştirilmiştir ki, bu yöntemlerden bir tanesi elde yıkama diye anılan yol, bir diğeri de tam otomatik sistemlerle icra edilen yıkama modelidir.

Otomatik sistem halı yıkama makinalarıyla yapılan yıkamanın eski tip yıkamaya göre bir çok avantajı vardır ki, bu yararlardan en fazla önemli olanı bize göre çift yönlü yıkamadır.

Eryaman Halı Yıkama tecrübeli kilim ve halı yıkamaya kars işi halıları eski sistemle veyahut otomasyonlu sistemle yıkatabilirsiniz fakat iyi deterjan kullanmak hijyenin neticesini neredeyse tamamen değiştiren bir özelliktedir. Bu işlerde, umut edilen sonuca varmak için ciddi hijyen sağlayan temizlik maddeleri ile uygulama yapmak yüksek öneme sahiptir.

Halıların gerekli zamanda kurumasının sağlanmasında bir sıkma makinesiyle halıyı sıkmak, kurutmanın hedeflenen başarıya ulaşması için son derece önemlidir. Endüstriyel sıkma makinesinden çıkan halılar güneşe tutulmaya gereksinim duyar ki, bakterilerin yok edilmesi yalnızca bu yolla olabilir. Tam anlamıyla kuruyan kuruduğu anlaşılan halılar kontrol edilmesi için son kontrol birimine getirilir ve bu noktada tarama, fırçalama ile birlikte paket ve parfümleme uygulamaları yapılır.

Ambalaj işlemleri de sonuçlanmış olan halı ve kilimler dağıtım yerlerine göre bir sıralama yapılacak şekilde ayrılıp, servis araçlarına yönlendirilir ve böylece anlaşılan sürede halı ve kilimler yerlerine ulaştırılır.

Yeterli iş tecrübesine sahip bir halı, kilim ve yolluk yıkama işletmesinin kusursuz sonuçlar ortaya koyabilmesi noktasında gerçekten önemli kurallardan bir tanesi de leke çözücülerin hassas yapılı halılara ne tür usullerle uygulama yapılacağı konusunun bir kalite standardına kavuşturulmasıdır. Bu manada kabul edilmelidir ki TSE belgeli leke çıkarıcılar kullanmak temizlik işlerinin sonucunu direkt olarak etkiler.

Halı yıkamada kaliteye gereken önemi veren biriyseniz piyasada geçerli deterjanlarla çalışan halı yıkama fabrikalarını tercih etmelisiniz.

Halı yıkama sektörü de piyasadaki diğer sanayi işlerinde olduğu gibi teknik gelişmelerden etkilenmiş bir iştir ve özellikle yeni gelişmeler yıkamanın kalitesini gerçekten çok üst seviyelere çıkarmıştır. Yıkamada uygulanan yeni teknikler ve bununla beraber güçlü sarf malzemeleri bu işleri en az riskle sürdürmemize imkan veriyor. Bundan dolayı yıllardır bu hususun bilincindeyiz ki, fabrikamızda kalitesi en yüksek olan makineleri kullanmaya gayret ediyoruz.

0 0 oylar
Kullanıcı Oyu
Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Geri bildirimler
Tüm yorumları göster