ec
Kış Mevsiminde Koltuk Yıkama
Ankara Buharlı Koltuk Yıkama®
ec
Kredi Kartlarına 2-3-6-9-12 Taksit
Bonus, World, Maximum, CardFinans, Paraf, Axess ve Advantage özellikli kredi kartlarına 2-3-6-9-12 taksit kampanyasını kaçırmayın!
TAKSİTLİ ÖDEME SEÇENEKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ!

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular
Sıkça Sorulan Sorular
Müşterilerimiz tarafından firmamıza sıklıkla sorulan sorular.
Nasıl randevu alabilirim?
0312 911 80 16 numaralı telefondan ve whatsapp hesabından ya da internet sitemizde yer alan Servis Talep Formu aracılığıyla randevu alabilirsiniz. Ayrıca aynı numaralı hattımıza randevu yazıp kısa mesaj (SMS) gönderirseniz en kısa sürede sizle iletişime geçebiliriz.
Koltuk yıkama işleminde hangi makineler kullanılmaktadır?
Karcher marka profesyonel koltuk yıkama makinesi ve Karcher marka buhar makinesi kullanıyoruz.
Koltuk yıkama işleminde hangi temizleyici maddeler kullanılmaktadır?
Sabuncuoğlu Kimya tarafından üretilen ERA11 marka koltuk döşeme temizleyici ve aynı markanın 5 farklı leke sökücüsünü kullanıyoruz.
Koltuklar ne kadar sürede kurumaktadır?
Koltuklarınız yüksek vakum gücüne sahip makinelerle temizlendiğinden dolayı en geç 6 saat içinde kurumaktadır. Süngerde ıslaklık kalmış olma ihtimaline karşı garanti olması bakımından 24 saat kullanmamanızı öneriyoruz.
Koltuk yıkamanın fiyatı ne kadar?
Fiyat listesi internet sitemizde güncel olarak yayınlanmaktadır. Ayrıca whatsapp hesabımıza fotoğraf göndererek de koltuk yıkama fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Öte yandan yeni yayına aldığımız ve test aşamasında olan online fiyat hesaplayıcıyı da kullanabilirsiniz.
Evde koltuk temizliği nasıl yapılır?
Koltuklarınız ERA 111 koltuk döşeme temizleyiciyle ıslatılır. ERA 111 marka leke ve kir sökücüler püskürtülerek silikon uçlu el fırçalarıyla fırçalanır. 5 bar basınçla 84 derece sıcaklıktaki buhar püskürtülür. Karcher marka koltuk yıkama makinesiyle vakumlanır. Çıkmayan leke varsa işlemler bir kez daha tekrarlanır.
Koltuklar ne kadar sürede temizlenmektedir?
Oturma grupları yaklaşık 1 saatte temizlenmektedir.
Hangi tür koltuk döşeme kumaşları temizlenemez?
Zen kumaşlar, sıvı itici özelliği nedeniyle yıkanmaya uygun değildir. Ayrıca %100 keten kumaşlar ve saten kumaşlarda sorun çıkabilmektedir. Detaylı bilgi için arayınız.
Hangi tür yatak yıkanmaz?
Visco ve lateks yataklar yıkanmaya uygun değildir. Yıkanması durumunda formlarını ve özelliklerini kaybederler. Sadece yaylı ve sünger yatak yıkamaktayız.
Koltuk kaç yılda bir yıkanır?
Kullanım sıklığına bağlı olarak yılda en az 1 kez yıkatmanızı öneriyoruz.
Koltuk yıkama için kimler geliyor?
Firmamız bünyesinde çalışan temizlik ekiplerimiz, 2'şer kişiden oluşmaktadır. Yabancı uyruklu ya da adli sicil kaydı bulunan kişileri kesinlikle çalıştırmamaktayız.
5 1 oy
Article Rating
Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Geri bildirimler
Tüm yorumları göster