Ankara Buharlı Koltuk Yıkama
Buharlı Koltuk Yıkamada Kampanya!
7 Kişilik mindersiz oturma grubu temizliği 250 TL, minderli oturma grubu temizliği 300 TL. Kanepe, yatak, baza temizliğinde ekstra indirimleri kaçırmayın!
TÜMÜNÜ GÖR

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Kaplan Temizlik Hizmetleri, 2012 yılından bu yana koltuk yıkama hizmetinde Ankara’nın tüm bölgelerinde faaliyet göstermektedir. Konusunda uzman personeliyle koltukların temizliği ve hijyenik hale getirilmesinde Ankara halkının beğenisini kazanmış bir firmadır.

Kaplan Temizlik Hizmetleri, profesyonel hizmet anlayışını ve ekipmanlarını sürekli olarak geliştirmektedir.  Müşteri odaklı çalışan firmamızda insan sağlığında zararlı olmayan temizlik ürünleri tercih edilmektedir. Müşterilerimizden gelen olumlu geri dönüşler ve teşekkürle işimize daha iyi sarılarak en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz. Yüzde yüz güvene dayalı ve insan ilişkilerine son derece önem veren bir firma olarak daha titiz, hijyenik ve müşteri odaklı olarak çalışmaktayız.

Firmamız ilk kurulduğu günden bu yana inovasyon ve Ar-Ge’ye önem vererek, sürekli gelişmeye açık sorumluluk bilincinde çalışmaktadır. Buna bağlı olarak 2017 yılından itibaren koltuk yıkama sektöründeki firmasına teknolojik ekipmanları dahil ederek yenilenen yüzü ile müşterilerimizin hizmetinde bulunmaya devam etmektedir.

DEĞERLERİMİZ

Müşteri odaklı ve kaliteli,
Dürüst ve güvenilir,
Çevreye saygılı ve duyarlı,

KALİTE POLİTİKAMIZ

Hizmet verdiğimiz sektördeki en iyi çözümlerle; insan ilişkilerine dayalı, güvenilir, gelişmeye açık bir politika izlemek,

VİZYONUMUZ

Kalite standartlarımızı sürekli geliştirerek yıkama halı sektöründe fark oluşturmak ve Ankara bölgesinin en iyisi olmak,

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizden aldığımız enerji ile üstün kalitede en iyi hizmeti vermek.

Değerli müşterimiz, temizlik ekiplerimiz maske, eldiven ve galoş kullanarak çalışmakta olup sizlerin de sağlığı için çalışma ortamında bulunmamanızı rica ederiz.
close
Tıkla Ara