yandex
Ankara Buharlı Koltuk Yıkama®

İşletmelere Özel Koltuk Yıkama Hizmeti

Ultraviyole Işınla Koltuk ve Yatak Temizliği

Ankara Buharlı Koltuk Yıkama® olarak işletmelere de hizmet vermekteyiz.

  • Cafe ve restoranlarda yer alan sandalye ve koltukların temizliği,
  • Otellerde yer alan koltuk, sandalye, yatak ve bazaların temizliği,
  • İnşaat şantiyelerinde yer alan yatak ve bazaların temizliği,
  • Sinema, tiyatro ve konferans salonlarında yer alan koltukların temizliği,
  • Otobüs, dolmuş ve servis araçlarının koltuklarının temizliği.
İşletmelere Özel Koltuk Yıkama Hizmeti

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet

2012 yılından bu yana temizlik sektöründe faaliyet gösteren firmamız, müşteri memnuniyetine önem vermektedir. İşletmelere özel koltuk yıkama hizmetimizde, düşük fiyatla kaliteli hizmet vermekteyiz.

Koltuk Yıkama Hizmetinde Kullandığımız Malzemeler

Sabuncuoğlu Kimya’nın ERA 111 Koltuk Döşeme Temizleyicisini ve aynı markanın leke sökücülerini kullanmaktayız. Kullandığımız temizlik maddeleri, yıkama işleminden sonra döşemeye parlaklık kazandırarak temizlik işlemini güçlendirir.

Koltuk Yıkama Hizmetinde Kullandığımız Ekipmanlar

Karcher marka profesyonel koltuk yıkama makinesi kullanarak yüksek vakum gücüyle döşemeleri temizliyoruz. Bu sayede işlem yaptığımız andan itibaren çok kısa süre içinde koltuklar kuruyor.

Koltuk Yıkama İşlemi Nasıl Yapılıyor?

İlk olarak koltukların üzerinde herhangi bir kırıntı, tüy vb. madde varsa onları temizliyoruz. Ardından temizleyici solüsyonu koltuklara püskürtüp kısa bir süre bekleyip kirlerin ortaya çıkmasını sağlıyoruz. Koltuk döşemesinin üzerinde yağ tabakası ve lekeler varsa özel leke sökücüleri de uyguluyoruz.

İşlemin ardından çıkmayan leke kalırsa polisaj makinesiyle fırçalayarak koltuğu kirlerden arındırıyoruz. Motor gücü yüksek makinelerle çalıştığımız için kısa süre içinde koltuklar kuruyor ancak sinema, tiyatro ve konferans salonu gibi hava almayan kapalı mekanlarda duruma göre ortam kurutucuyu çalıştırarak işlemi hızlandırıyoruz.

Ankara Buharlı Koltuk Yıkama® İletişim Bilgileri

Ankara Buharlı Koltuk Yıkama Hizmetleri’ne 0312 911 80 16 numaralı telefonu arayarak ya da whatsapp uygulamasından ulaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz. İşletmelere özel koltuk yıkama hizmetinde en iyi teklifi verebilmek için bir personelimiz adresinize gelerek keşif yapar ve fiyat belirlenir.

5 2 oylar
Kullanıcı Oyu
Abone Olun
Bildir
guest
2 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Geri bildirimler
Tüm yorumları göster