yandex
Ankara Buharlı Koltuk Yıkama®

Sandalye Yıkama

Ultraviyole Işınla Koltuk ve Yatak Temizliği

Ankara Buharlı Koltuk Yıkama® firması olarak sandalye yıkama hizmeti de veriyoruz. Mutfaklarınızda ya da yemek odası takımlarınızda kullanılan sandalyeleri buharlı yöntemle detaylıca temizleyip kirlerinden arındırıyoruz.

Firma olarak 2012 yılından günümüze Ankara’da koltuk yıkama alanında hizmet vermekteyiz. Koltuk takımı, oturma grubu, kanepe, çekyat, yatak, puf, bench ve sandalye dahil döşemelik kumaş kaplı tüm eşyalarınızı temizliyoruz. Cafe ve restoranlara, otellere de hizmet vermekteyiz.

Sandalye Yıkama Hizmetinde Hangi İşlemler Uygulanıyor?

  • Firmamızdan randevu aldığınızda “ANKRBUHKOLY” başlıklı kısa mesaj servisinden tarafınıza randevu bilgileriniz iletilir.
  • İki kişiden oluşan temizlik ekibimiz, adresinize gelmeden yaklaşık yarım saat önce arayıp adresinize geleceklerini hatırlatır.
  • Eldiven ve galoş giyerek adresinize giriş yaparlar ve makinelerin kurulumunu yaparlar.
  • Sandalyeleriniz, ERA 111 koltuk döşeme temizleyiciyle ıslatılır.
  • ERA 111 marka ağır hizmet leke sökücüler püskürtülür ve fırçalama işlemine geçilir.
  • Fırçalama işleminin ardından 84 derece sıcaklıktaki buhar 5 bar basınçla sandalyenize uygulanır.
  • Sandalye yıkama işlemi, Karcher marka koltuk yıkama makinesiyle vakum yapılarak sona erdirilir.
  • Sandalyeler gözden geçirilerek çıkmayan leke ve kir varsa işlemler tekrarlanır.

Sandalye Yıkama Fiyatları (Güncel)

SANDALYE YIKAMA MAYIS 2024 FİYATLARI
1 Adet Sandalye60 TL
4 Adet Sandalye240 TL
6 Adet Sandalye360 TL

İletişim Bilgilerimiz

Sandalye yıkama hizmetinden faydalanmak için firmamız Ankara Buharlı Koltuk Yıkama®‘ya 0312 911 80 16 numaralı telefondan ve whatsapp hesabından ulaşabilirsiniz. Sandalye yıkamanın dışında koltuk takımı, oturma grubu, köşe takımı, kanepe, çekyat, yatak ve benzeri tüm eşyalarınızın temizliğini yapmaktayız. Ev ve iş yerlerinizde temizletmek istediğiniz eşyalarınız için bizimle iletişime geçiniz.

Sandalye yıkama hizmetimizle ilgili broşür.

Temizlediğimiz Sandalye Modelleri

Aşağıda yıkayabildiğimiz, temizlenmeye uygun sandalye modellerine yer verdik. Ayrıca sandalye modelleri hakkında ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz bir takım bilgilere (sandalyenin tasarımcısına, tasarım tarihine ve tasarım özelliklerine) değindik. Örnek model fotoğraflarını da sizler için paylaştık.

PARSONS SANDALYE

Oturma ve yaslanma yerleri tamamen kumaşla kaplanmış kolsuz bir sandalye modelidir. Deri dahil çeşitli kumaş modelleriyle ve dekorasyon stilleriyle üretilen Parsons sandalyeler genellikle yemek odası takımlarında kullanılır.

LADDERBACK SANDALYE

Merdiveni andıran sırt kısmıyla klasikleşen bir tasarıma sahip Ladderback sandalyenin oturma kısmı çeşitli döşemelik kumaşlarla kaplıdır. Farklı renk ve malzemelerden üretilmiş modelleri mevcut olduğundan dolayı her dekorasyon stiline uyum sağlayabilir.

EAMES SANDALYE

Geçtiğimiz yüzyılın mobilya tasarımına damga vuran Charles ve Ray Eames çiftinden adını alan Eames sandalye modeli oldukça ergonomiktir. Yaklaşık 75 yıl önce tasarlanmış olmasına rağmen hala çok şık bir tarzı olan sandalyeler, çeşitli kumaşlarla kaplanabilmektedir.

WISHBONE SANDALYE

Tasarımcı Hans Wegner’in 1950 yılında tasarladığı ikonik Wishbone sandalyelerin oturma yerleri kumaş kaplıdır ve kullanım sıklığına bağlı olarak temizlenmeye ihtiyacı olur. İskandinav tasarımlarından olan bu sandalye modeli, modern ve country stil ile uyum sağlayabilir.

NEVA SANDALYE

İtalyan tasarımcı Terry Zappa tarafından Porada markası için tasarlanan Neva sandalyelerin iskeleti ahşaptır ve oturma yeri deri ya da kumaş kaplı olabilir. Vücudu kavrayan yapısı ve sırtın bitiş çizgisiyle aynı boyda olan kollarıyla oldukça rahattır.

WINDSOR SANDALYE

İskandinav tasarımı sandalyelerden bir diğeri de Windsor sandalyedir. Mimar ve marangoz Frits Hennigsen tarafından 1938 yılında tasarlanan bu sandalye modelinin minderli olanlarını temizliyoruz.

TULIP SANDALYE

Fin mimar ve endüstriyel tasarımcı Eero Saarinen’in “masa ve sandalyelerin alt kısımlarındaki çirkinliği ortadan kaldırmak için tasarladım” dediği Tulip sandalyeler 360 derece dönebilen yapısıyla oldukça kullanışlıdır. Oturma yerleri çeşitli döşemelik kumaşlarla kaplanan sandalye modeli modern stil ile dekore edilmiş mekanlara uygun bir tasarımdır.

CESCA SANDALYE

Geçtiğimiz yüzyılın en önemli tasarımlarından kabul edilen Wassily sandalyesini de tasarlayan Marcel Lajos Breuer tarafından 1928 senesinde tasarlanmıştır. Daha sonra Tulip sandalyeyi de tasarlatan Knoll markası tasarım haklarını alarak üretime devam etmiştir. Orijinali hasır döşemeye sahip olsa da kumaş kaplı minderli modelleri de vardır. Aynı şekilde kolsuz ya da kollu modelleri de vardır.

ADIRONDACK SANDALYE

Tahtı andıran yapısıyla “Game Of Thrones” dizisinden çıkmış gibi duran sandalye, adeta sandalyenin 4 bin yıl önceki kullanımına göz kırpıyor. 20. yüzyılın ilk yıllarında Thomas Lee tarafından tasarlanan ve ahşaptan üretilen Adirondack sandalyeler, rahatlık sağlaması için büyük minderlerle beraber kullanılmaktadır. Genellikle bahçe ve teras gibi açık alanlarda tercih edilmektedir.

BAR SANDALYESİ

Ayak bölümü uzun olan sandalye modelidir. Bar taburesinden farkı sırt yerinin de bulunmasıdır. Oturma ve sırt yeri minderli olan modelleri, Ankara Buharlı Koltuk Yıkama® olarak temizleyip hijyenik hale getiriyoruz. Tasarım ve renk değişikliğiyle her dekorasyona uyum sağlayabilir.

Sandalye Modelleri

Yukarıdaki modeller de dahil döşemelik kumaşla kaplı her model sandalyeyi temizliyoruz. Sizce paylaştığımız bu sandalyelerden en güzeli hangisi? Görsellerin üzerine tıklayıp açılan sayfadan puan verip yorum yapabilirsiniz.

Koltuk yıkama alanında uzmanlaşmış ekiplerimiz ve profesyonel ekipmanlarımızla hizmetinizdeyiz. Videolarımızı izleyerek hizmetlerimizle ilgili fikir edinebilirsiniz.

5 3 oylar
Kullanıcı Oyu
Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Geri bildirimler
Tüm yorumları göster