yandex
Ankara Buharlı Koltuk Yıkama®

Yerinde Halı Yıkama Hizmeti

Ultraviyole Işınla Koltuk ve Yatak Temizliği

Yerinde halı yıkama hizmeti, ev ve iş yerlerinde duvardan duvara döşeli olarak bulunan halılarınız için en ideal halı yıkama yöntemidir. Yerinden çıkarılamayan halılarınız ya da yerinden çıkarılabilse bile halı yıkama hizmeti veren firmaların kullandıkları makinelerinin ölçüsünü aşan halılarınızın zorunlu olarak yerinde yıkanması gerekmektedir. Bu nedenle evinize ya da iş yerinize gelerek halı yıkama işlemini gerçekleştiriyoruz.

Evlerde Yerinde Halı Yıkama

Evlere döşenen duvardan duvara halılarda (halıfleks vb.) halı fırçalama ve koltuk yıkama makinesi kullanarak yöntemle temizlik işlemi yapıyoruz. Bu yöntemle halılarınız kısa sürede kurur ve bakteri oluşumunun önüne geçilir.

Duvardan duvara halı yıkama hizmetimizle ilgili broşür.
Duvardan Duvara Halı Yıkama

İş Yerlerinde Halı Yıkama

Duvardan duvara halı döşeli iş yerleri, ofisler, makam odaları, konferans salonları ve otellerde de en ideal temizlik yöntemi yerinde halı yıkamadır.

Yerinde Halı Yıkama Nasıl Yapılır?

Cleanvac ve Karcher marka profesyonel ekipmanlarımızla yıkanacak bölgeler temizleyici maddeyle ıslatılır. Ardından yüksek motor gücüne sahip fırçayla hassas fırçalama yaparız. (Yün yada sentetik halıların, bukle halıların, tüylü halıların her birinin malzeme yapısı farklı olduğundan dolayı her halı cinsine göre farklı sertlikte fırçayla çalışıyoruz.) Ardından vakum makinesiyle fırçalanan yüzeydeki kiri çekeriz. Çıkmayan leke vs. varsa aynı işlemi bir kez daha tekrarlarız. Çıkmayan inatçı lekeler için buhar makinesiyle de fırçalama yapıyoruz.

Yerinde Halı Yıkama Fiyatları (Güncel)

Aşağıda yer alan duvardan duvara halı yıkama fiyatları “düz makine halıları” için geçerlidir. Diğer halı cinsleri için fiyat alınız.

DUVARDAN DUVARA HALI YIKAMA MAYIS 2024 FİYATLARI
CinsiFiyat
Yerinde Halı Yıkama1 m² = 90 TL
Merdiven Halısı Yıkama1 m² = 90 TL
Tabloda yer alan fiyatlar düz, makine halıları için geçerli olup diğer halı türlerinde fiyatlar değişiklik göstermektedir.

Ankara’da Yerinde Halı Yıkama Hizmeti Veren Firma

Ankara Buharlı Koltuk Yıkama Hizmetleri

Duvardan duvara halı yıkama için bize 0312 911 80 16 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. Ankara’nın tüm bölgelerinde hizmetinizdeyiz.

Duvardan Duvara Halı Yıkama Videoları

Hizmetlerimizle ilgili Youtube videoları için buraya tıklayınız.

5 1 oy
Kullanıcı Oyu
Abone Olun
Bildir
guest
6 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Geri bildirimler
Tüm yorumları göster