Ankara Buharlı Koltuk Yıkama
Kredi Kartlarına 2-3-6-9-12 Taksit
Bonus, World, Maximum, CardFinans, Paraf, Axess ve Advantage özellikli kredi kartlarına 2-3-6-9-12 taksit kampanyasını kaçırmayın!
TAKSİTLİ ÖDEME SEÇENEKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ!

Vergi Levhası

Anasayfa » Vergi Levhası

Ankara Buharlı Koltuk Yıkama Hizmetleri unvanı ile hizmet veren şirketimiz vergi mükellefidir. Koltuk yıkama ve benzeri temizlik faaliyetlerini yürüten şirketlerin yanı sıra bu işi ek iş olarak yapan kişiler de mevcuttur. Herhangi bir mağduriyet yaşanması durumunda karşınızda bir muhattap bulabilmeniz için vergi mükellefi şirketlerden hizmet almanızı tavsiye ediyoruz.

Bu sayfada Ankara Buharlı Koltuk Yıkama’ya ait resmi belgeler (vergi levhası, marka tescil belgesi, mesleki faaliyet belgesi, hijyen eğitimi kurs bitirme belgesi) ve kullandığımız ekipmanlarla (Karcher) temizleyicilerin (ERA 111) de sertifikaları yer almaktadır.

VERGİ LEVHASI

Vergi Levhası

MARKA TESCİL BELGESİ

Ankara Buharlı Koltuk Yıkama Marka Tescil Belgesi
Ankara Buharlı Koltuk Yıkama Marka Tescil Belgesi

MESLEKİ FAALİYET BELGESİ

Mesleki Faaliyet Belgesi

HİJYEN EĞİTİMİ KURS BİTİRME BELGESİ

Temizlik sektörüne yönelik bir eğitim programı olmadığından dolayı, personelimiz gıda ve su sektöründe çalışanlar için zorunlu olan hijyen eğitimini almış olup 8 saatlik eğitim programını tamamlamıştır. Eğitimde mikroskobik canlılar (mikroplar, bakteriler, mantarlar ve virüsler) ile bunlarla nasıl mücadele edileceği, hijyenin önemi, mikroorganizmaların, akar ve maytların nasıl temizleneceği, yayılımının nasıl önleneceği ve benzeri konular işlenmiştir.

SABUNCUOĞLU KİMYA (ERA 111) SERTİFİKALARI

Sabuncuoğlu Kimya ISO 9001 Belgesi
Sabuncuoğlu Kimya ISO 9001 Belgesi
Sabuncuoğlu Kimya CE Belgesi
Sabuncuoğlu Kimya CE Belgesi
Sabuncuoğlu Kimya Halı Parlatma Özelliği
Sabuncuoğlu Kimya Halı Parlatma Özelliği Deney Raporu

KARCHER SERTİFİKALARI

Karcher Buhar Makinesinin Deney Sonucu
Karcher Buhar Makinesinin Deney Sonucu

Arayın Whatsapp'tan yazın