ec
Kış Mevsiminde Koltuk Yıkama
Ankara Buharlı Koltuk Yıkama®
ec
Kredi Kartlarına 2-3-6-9-12 Taksit
Bonus, World, Maximum, CardFinans, Paraf, Axess ve Advantage özellikli kredi kartlarına 2-3-6-9-12 taksit kampanyasını kaçırmayın!
TAKSİTLİ ÖDEME SEÇENEKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ!

Evcil Hayvan Kokusu Giderme Hizmeti

Evcil Hayvan Kokusu Giderme Hizmeti

Sevgili dostlarımız kediler, bazen bizi çok zor duruma düşürebiliyor. Kedi sahiplerinin karşılaştığı bu sorunlardan birisi de kedilerin tuvaletlerini koltuk, kanepe veya yataklara yapmasıdır. Kedi çişi inanılmaz kötü kokar ve bu koku temizlenmediği müddetçe sürekli olarak kokar. Kedi de o kokudan kaynaklı olarak sürekli olarak oraya tuvaletini yapar.

Kedi Koltuğa, Kanepeye, Yatağa Tuvaletini Yaptığında Ne Yapmak Gerekir?

  1. Kedinin tuvaletini yaptığını döşemeler ıslakken fark ederseniz ilk yapmanız gereken kağıt havlu ve benzeri bir malzemeyi kullanarak döşemenin üzerindeki idrarı mümkün olduğunca alabilmektir. Havluyu olabildiğince bastırarak döşemenin süngerinin en alt noktasına kadar ulaşmaya çalışın. Çünkü kedinin idrarı döşemenin en altına kadar yayılarak ulaşır.

2. Karbonat, temizlik sirkesi gibi malzemelerle temizlemeye çalışın. Temizlik ekibimizi koltuk yıkama hizmeti için çağırmadan önce temizlik sirkesini bol miktarda kedi idrarının olduğu bölgeye uygulayınız. Temizlik sirkesi en dip yere ulaştığında bir nebze olsun koku bastırılmış olur. Ancak bu durumda da döşemenin yüzeyinde kusma diye tabir ettiğimiz halka şeklinde su lekeleri oluşabilir. Bundan dolayı bu işlemi önce görünmeyen bir yerde uygulayınız.

Kusma lekelerini buharlı yıkama ve elle fırçalayarak giderebiliyoruz ancak sizin yaptığınız işlemin üzerinden çok fazla zaman geçmemesi, su lekesinin döşemeye işlememesi gerekir. Çamaşır suyu ve hidrojen peroksit gibi ağartıcı temizlik malzemelerini kullanmayın çünkü bu malzemeler döşemeleri ağartabilir, çürütebilir.

Kedi Çişi Kokusuna Amonyaksız Enzimli Çözüm
Kedi Çişi Kokusuna Amonyaksız Enzimli Çözüm

Kedi Çişine Amonyaksız ve 7 Enzimli Çözüm

Kedi idrarını amonyaksız temizlik malzemeleriyle kullanmak gerekiyor. Uzmanlar oksijenli temizleyiciler ve profesyonel kullanıcılar için hidrojen peroksit öneriyor ancak bu iki malzeme aynı zamanda ağartıcı özelliğine sahip olduğu için her yüzeye uygulanamıyor.

Koltuk yıkama hizmetinde protein çözücü ve enzimli özel temizleyiciler kullanıyoruz ve bu sayede kedi çişi kokusunu sona erdiriyoruz. Yazımızın başlarında söylediğimiz gibi kedi çişi döşemenin en altlarına kadar yayılarak iner ve koltuk yıkama makinesinin vakumunun yetişemeyeceği durumlar olabilir. Bu gibi durumlarda da elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

Ankara’nın Tüm Bölgelerine Servis İmkanı

Ankara Buharlı Koltuk Yıkama Hizmetleri’ne 0312 911 80 16 numaralı telefonu arayarak ya da whatsapp uygulamasından ulaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Fiyat Listesi

ANKARA KOLTUK YIKAMA EVCİL HAYVAN KOKUSU GİDERME ARALIK 2023 FİYATLARI
CİNSKAMPANYALI FİYAT
Mindersiz, Kırlentsiz Oturma Grubu1400 TL
Minderli, Kırlentli Oturma Grubu1800 TL
Kanepe700 TL
Minderli Kanepe900 TL
Mindersiz Çift Kişilik Koltuk500 TL
Mindersiz Çift Kişilik Koltuk700 TL
Mindersiz Mini Köşe Takımı1200 TL
Minderli Mini Köşe Takımı1500 TL
Mindersiz Salon Köşe Takımı1500 TL
Minderli Salon Köşe Takımı1800 TL
Tek Kişilik Yatak1000 TL
Tek Kişilik Yatak Başlığı150 TL
Tek Kişilik Yatak Bazası150 TL
Çift Kişilik Yatak1400 TL
Çift Kişilik Yatak Başlığı300 TL
Çift Kişilik Yatak Bazası300 TL
Berjer300 TL
Puf200 TL
Sandalye120 TL
Kırlent40 TL
Bahçe TakımıFiyat alınız.
Chester Takım Farkı300 TL
2-3-6-9-12 Ay taksitle ödeme seçenekleri için tıklayınız.
Son Zam Tarihi: 5 Aralık 2023 (Önceki zam tarihleri: 1 Temmuz 2023 – 1 Aralık 2022 – 4 Mayıs 2022 – 17 Aralık 2021)

Bir önceki yazımız olan Etlik Koltuk Yıkama başlıklı makalemizde Etlik Buharlı Koltuk Yıkama, Etlik Koltuk Yıkama ve Keçiören Koltuk Yıkama hakkında bilgiler verilmektedir.

5 1 oy
Article Rating
Abone Olun
Bildir
guest
4 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Geri bildirimler
Tüm yorumları göster