Ankara Buharlı Koltuk Yıkama
Buharlı Koltuk Yıkamada Kampanya!
7 Kişilik mindersiz oturma grubu temizliği 300 TL, minderli oturma grubu temizliği 350 TL. Kanepe, yatak, baza temizliğinde ekstra indirimleri kaçırmayın!
TÜMÜNÜ GÖR

Kedi Çişi Kokusuna Amonyaksız – Enzimli Çözüm

Kedi Çişi Kokusuna Amonyaksız – Enzimli Çözüm

Sevgili dostlarımız kediler, bazen bizi çok zor duruma düşürebiliyor. Kedi sahiplerinin karşılaştığı bu sorunlardan birisi de kedilerin tuvaletlerini koltuk, kanepe veya yataklara yapmasıdır. Kedi çişi inanılmaz kötü kokar ve bu koku temizlenmediği müddetçe sürekli olarak kokar. Kedi de o kokudan kaynaklı olarak sürekli olarak oraya tuvaletini yapar.

Kedi Koltuğa, Kanepeye, Yatağa Tuvaletini Yaptığında Ne Yapmak Gerekir?

  1. Kedinin tuvaletini yaptığını döşemeler ıslakken fark ederseniz ilk yapmanız gereken kağıt havlu ve benzeri bir malzemeyi kullanarak döşemenin üzerindeki idrarı mümkün olduğunca alabilmektir. Havluyu olabildiğince bastırarak döşemenin süngerinin en alt noktasına kadar ulaşmaya çalışın. Çünkü kedinin idrarı döşemenin en altına kadar yayılarak ulaşır.

2. Karbonat, temizlik sirkesi gibi malzemelerle temizlemeye çalışın. Temizlik ekibimizi koltuk yıkama hizmeti için çağırmadan önce temizlik sirkesini bol miktarda kedi idrarının olduğu bölgeye uygulayınız. Temizlik sirkesi en dip yere ulaştığında bir nebze olsun koku bastırılmış olur. Ancak bu durumda da döşemenin yüzeyinde kusma diye tabir ettiğimiz halka şeklinde su lekeleri oluşabilir. Bundan dolayı bu işlemi önce görünmeyen bir yerde uygulayınız. Kusma lekelerini buharlı yıkama ve polisaj makinesiyle fırçalayarak giderebiliyoruz ancak sizin yaptığınız işlemin üzerinden çok fazla zaman geçmemesi, su lekesinin döşemeye işlememesi gerekir. Çamaşır suyu ve hidrojen peroksit gibi ağartıcı temizlik malzemelerini kullanmayın çünkü bu malzemeler döşemeleri ağartabilir, çürütebilir.

Kedi Çişine Amonyaksız ve 7 Enzimli Çözüm

Kedi idrarını amonyaksız temizlik malzemeleriyle kullanmak gerekiyor. Uzmanlar oksijenli temizleyiciler ve profesyonel kullanıcılar için hidrojen peroksit öneriyor ancak bu iki malzeme aynı zamanda ağartıcı özelliğine sahip olduğu için her yüzeye uygulanamıyor.

Kaplan Temizlik Hizmetleri olarak kedi çişine özel koltuk yıkama hizmetinde protein çözücü ve enzimli özel temizleyiciler kullanıyoruz ve bu sayede kedi çişi kokusunu sona erdiriyoruz. Yazımızın başlarında söylediğimiz gibi kedi çişi döşemenin en altlarına kadar yayılarak iner ve koltuk yıkama makinesinin vakumunun yetişemeyeceği durumlar olabilir. Bu gibi durumlarda da elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

Kaplan Temizlik Hizmetleri – Ankara’nın Tüm Bölgelerine Servis İmkanı

Ankara Buharlı Koltuk Temizleme
Ankara Buharlı Koltuk Temizleme

Buharlı koltuk yıkama hizmeti için 0312 244 01 40 numaralı telefondan randevu alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Sincan Koltuk Yıkama Firmaları başlıklı makalemizde Sincan Koltuk Yıkama ve Sincanda Koltuk Yıkama hakkında bilgiler verilmektedir.

14 Mart 2021
79 görüntülenme

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Değerli müşterimiz, temizlik ekiplerimiz maske, eldiven ve galoş kullanarak çalışmakta olup sizlerin de sağlığı için çalışma ortamında bulunmamanızı rica ederiz.
close
Tıkla Ara