Ankara Buharlı Koltuk Yıkama
Buharlı Koltuk Yıkamada Kampanya!
7 Kişilik mindersiz oturma grubu temizliği 300 TL, minderli oturma grubu temizliği 350 TL. Kanepe, yatak, baza temizliğinde ekstra indirimleri kaçırmayın!
TÜMÜNÜ GÖR

Otobüs Koltuğu Yıkama

Otobüs Koltuğu Yıkama

Kaplan Temizlik Hizmetleri olarak koltuk yıkama hizmeti yle Ankara’nın her yerinde faaliyet gösteriyoruz. Ev ve iş yerlerinde yer alan koltukların temizliği, otellerde, alışveriş merkezlerinde, inşaat şantiyelerinde yer alan her türden koltuk, yatak ve benzeri döşemelerin temizliğini yerinde yapıyoruz. Ayrıca otobüs koltuğu yıkama, dolmuş koltuğu yıkama, minibüs koltuğu yıkama hizmetleri veriyoruz.

Otobüs Koltuğu Yıkama Hizmeti

Otobüslerin koltukları zamanla kir ve yağ tabakasıyla kaplanarak hem kötü bir görüntüye neden olur hem de sağlıksız olması nedeniyle mikrop saçar. Bu nedenle otobüs sahipleri ve işletmeleri periyodik aralıklarla otobüs koltuklarını temizleterek tüm bunların önüne geçmeye çalışır.
Otobüs Koltuğu Yıkama

Otobüs Koltuklarını Yıkama Yöntemimiz

Tamamen otomatik makineler ve bunlara uygun matik temizleyiciler kullanarak temizlik yapıyoruz. Aklınızda soru işareti bırakmayacak şekilde tamamen şeffaf olarak işlemleri anlatmaya çalışacağız.

Otobüs Koltuğu Yıkamada 1. Adım:

İlk olarak koltukların üzerinde tüycük, kırıntı vs. varsa kuru haldeyken fırçalayarak temizliyoruz.

Otobüs Koltuğu Yıkamada 2. Adım:

Otobüs koltuklarının kir durumuna ve döşemenin yapısına uygun olarak belirlediğimiz temizleyici maddeyi koltuk döşemelerinize püskürterek uyguluyoruz.

Otobüs Koltuğu Yıkamada 3. Adım:

Temizleyici solüsyonun döşemeye işleyip kirleri ortaya çıkarmasını bekledikten sonra polisaj makinesi ile koltuğu fırçalayıp makinenin ulaşamadığı yerleri el fırçası ile fırçalayarak temizliyoruz.

Otobüs Koltuğu Yıkamada 4. Adım:

3. adımın hemen ardından yüksek vakum gücüne sahip Karcher Koltuk Yıkama makinesiyle döşemedeki kirleri çekiyoruz.

Otobüs Koltuğu Yıkamada 5. Adım:

Bu işlemin ardından koltukta kalan leke varsa özel leke sökücülerle, koltuğu lekelerden arındırıyoruz.

Koltukların ön, arka ve yan kısımlarıyla plastik parçalarını tamamen temizleyerek pırıl pırıl bir hale getiriyoruz. Kullandığımız temizleyici madde olan ERA 111’in üstün formülü sayesinde koltuklar kuruduktan sonra parlaklık, canlılık ve yumuşaklık kazanır.

Otobüs Koltuğu Yıkama Fiyatları ve İletişim Bilgilerimiz

Otobüs koltuğu yıkama hizmetinde uygun fiyat ve kaliteli hizmet için 0505 445 60 20 numaralı telefonla iletişime geçebilirsiniz. Minibüs, midibüs, VİP servis araçları, Özel Halk Otobüsü (ÖHO), Özel Toplu Taşıma Aracı (ÖTA), Otobüs filoları için de koltuk yıkama hizmetimiz mevcuttur. Filolara özel ekstra %15 indirim uygulanmaktadır. Fiyatlarımıza %18 KDV dahil değildir.

Otobüs Koltuğu Yıkama Fiyatları (Güncel)

CİNSKAMPANYALI FİYAT
46 Kişilik Otobüs1380 TL
37 Kişilik Otobüs1110 TL
28 Kişilik Otobüs840 TL
17 Kişilik Minibüs425 TL
Koltuk Başına Fiyat1 Adet Koltuk 30 TL
Filolara Özel İndirim%20

Otobüs Koltuğu Yıkama Videoları

Bir önceki yazımız olan Ankara Buharlı Koltuk Yıkama başlıklı makalemizde Buharlı Koltuk Yıkama - 0312 244 01 40 ve Koltuk Yıkama hakkında bilgiler verilmektedir.

05 Ağustos 2018
314 görüntülenme

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Değerli müşterimiz, temizlik ekiplerimiz maske, eldiven ve galoş kullanarak çalışmakta olup sizlerin de sağlığı için çalışma ortamında bulunmamanızı rica ederiz.
close
Tıkla Ara