ec
Kış Mevsiminde Koltuk Yıkama
Ankara Buharlı Koltuk Yıkama®
ec
Kredi Kartlarına 2-3-6-9-12 Taksit
Bonus, World, Maximum, CardFinans, Paraf, Axess ve Advantage özellikli kredi kartlarına 2-3-6-9-12 taksit kampanyasını kaçırmayın!
TAKSİTLİ ÖDEME SEÇENEKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ!

Otobüs Koltuğu Yıkama

Otobüs Koltuğu Yıkama

Ankara Buharlı Koltuk Yıkama Hizmetleri olarak koltuk yıkama hizmetiyle Ankara’nın her yerinde faaliyet gösteriyoruz. Ev ve iş yerlerinde yer alan koltukların temizliği, otellerde, alışveriş merkezlerinde, inşaat şantiyelerinde yer alan her türden koltuk, yatak ve benzeri döşemelerin temizliğini yerinde yapıyoruz. Ayrıca otobüs koltuğu yıkama, dolmuş koltuğu yıkama, minibüs koltuğu yıkama hizmetleri veriyoruz.

Otobüs Koltuğu Yıkama Hizmeti

Otobüslerin koltukları zamanla kir ve yağ tabakasıyla kaplanarak hem kötü bir görüntüye neden olur hem de sağlıksız olması nedeniyle mikrop saçar. Bu nedenle otobüs sahipleri ve işletmeleri periyodik aralıklarla otobüs koltuklarını temizleterek tüm bunların önüne geçmeye çalışır.

Otobüs Koltuğu Yıkama Hizmeti

Otobüs Koltuğu Yıkama Hizmeti

Otobüs Koltuklarını Yıkama Yöntemimiz

Tamamen otomatik makineler ve bunlara uygun matik temizleyiciler kullanarak temizlik yapıyoruz. Aklınızda soru işareti bırakmayacak şekilde tamamen şeffaf olarak işlemleri anlatmaya çalışacağız.

Otobüs Koltuğu Yıkamada 1. Adım:

İlk olarak koltukların üzerinde tüycük, kırıntı vs. varsa kuru haldeyken fırçalayarak temizliyoruz.

Otobüs Koltuğu Yıkamada 2. Adım:

Otobüs koltuklarının kir durumuna ve döşemenin yapısına uygun olarak belirlediğimiz temizleyici maddeyi koltuk döşemelerinize püskürterek uyguluyoruz.

Otobüs Koltuğu Yıkamada 3. Adım:

Temizleyici solüsyonun döşemeye işleyip kirleri ortaya çıkarmasını bekledikten sonra silikon uçlu el fırçaları ile koltuğu fırçalayarak temizliyoruz.

Otobüs Koltuğu Yıkamada 4. Adım:

3. adımın hemen ardından yüksek vakum gücüne sahip Karcher Koltuk Yıkama makinesiyle döşemedeki kirleri çekiyoruz.

Otobüs Koltuğu Yıkamada 5. Adım:

Bu işlemin ardından koltukta kalan leke varsa özel leke sökücülerle, koltuğu lekelerden arındırıyoruz.

Koltukların ön, arka ve yan kısımlarıyla plastik parçalarını tamamen temizleyerek pırıl pırıl bir hale getiriyoruz. Kullandığımız temizleyici madde olan ERA 111‘in üstün formülü sayesinde koltuklar kuruduktan sonra parlaklık, canlılık ve yumuşaklık kazanır.

Otobüs Koltuğu Yıkama Fiyatları ve İletişim Bilgilerimiz

Otobüs koltuğu yıkama hizmetinde uygun fiyat ve kaliteli hizmet için 0312 911 80 16  numaralı telefonla iletişime geçebilirsiniz. Minibüs, midibüs, VİP servis araçları, Özel Halk Otobüsü (ÖHO), Özel Toplu Taşıma Aracı (ÖTA), Otobüs filoları için de koltuk yıkama hizmetimiz mevcuttur. Fiyatlarımıza %18 KDV dahil değildir.

Otobüs Koltuğu Yıkama Fiyatları (Güncel)

CİNSKAMPANYALI FİYAT
46 Kişilik Otobüs4650 TL
37 Kişilik Otobüs3700 TL
28 Kişilik Otobüs2800 TL
17 Kişilik Minibüs1700 TL
Koltuk Başına Fiyat1 Adet Koltuk 100 TL
Filolara Özel İndirim%10 İndirim

Bir önceki yazımız olan Sincan Buharlı Koltuk Yıkama başlıklı makalemizde Sincan Koltuk Yıkama, Sincan'da Buharlı Koltuk Yıkama ve Sincan'da Koltuk Yıkama hakkında bilgiler verilmektedir.

5 1 oy
Article Rating
Abone Olun
Bildir
guest
4 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Geri bildirimler
Tüm yorumları göster