Ankara Buharlı Koltuk Yıkama
Buharlı Koltuk Yıkamada Kampanya!
7 Kişilik mindersiz oturma grubu temizliği 300 TL, minderli oturma grubu temizliği 350 TL. Kanepe, yatak, baza temizliğinde ekstra indirimleri kaçırmayın!
TÜMÜNÜ GÖR

Keçiören Buharlı Koltuk Yıkama

Keçiören Buharlı Koltuk Yıkama

Keçiören Buharlı Koltuk Yıkama sayfasına hoş geldiniz. Bu yazımızda firmamız Kaplan Temizlik Hizmetleri’nin hizmet verdiği alanlardan biri olan koltuk yıkama hizmetimizle ilgili (ekipmanlar, temizleyiciler, uygulama işlemi) detaylı bilgiler vereceğiz.

Buharlı Koltuk Yıkamada Keçiören’de Hizmetinizdeyiz!

Keçiören’de aşağıdaki semt ve mahallelerde buharlı koltuk yıkama hizmeti veriyoruz;
19 Mayıs Mahallesi, 23 Nisan Mahallesi, Adnan Menderes Mahallesi, Aktepe Mahallesi, Aşağı Eğlence Mahallesi, Atapark Mahallesi, Ayvalı Mahallesi, Bademlik Mahallesi, Bağlarbaşı Mahallesi, Bağlum Güzelyurt Mahallesi, Basınevleri Mahallesi, Çaldıran Mahallesi, Çalseki Mahallesi, Çiçekli Mahallesi, Emrah Mahallesi, Esertepe Mahallesi, Etlik Mahallesi, Güçlükaya Mahallesi, Gümüşdere Mahallesi, Güzelyurt Mahallesi, Hasköy Mahallesi, Hisar Mahallesi, İncirli Mahallesi, Kafkas Mahallesi, Kalaba Mahallesi, Kamil Ocak Mahallesi, Kanuni Mahallesi, Karakaya Mahallesi, Karargahtepe Mahallesi, Karşıyaka Mahallesi, Kavacık Subayevleri Mahallesi, Kösrelik Mahallesi, Köşk Mahallesi, Kuşcağız Mahallesi, Osmangazi Mahallesi, Ovacık Mahallesi, Pınarbaşı Mahallesi, Sancaktepe Mahallesi, Sarıbeyler Mahallesi, Şefkat Mahallesi, Şehit Kubilay Mahallesi, Şenlik Mahallesi, Şenyuva Mahallesi, Tepebaşı Mahallesi, Ufuktepe Mahallesi, Uyanış Mahallesi, Yakacık Mahallesi, Yayla Mahallesi, Yeşilöz Mahallesi, Yeşiltepe Mahallesi, Yükseltepe Mahallesi.

Koltuklarınızı, Yataklarınızı Nasıl Yıkıyoruz?

Buharlı Koltuk Yıkama Hizmeti Hakkında Detaylar

Öncelikle koltuk yıkama işleminde kullandığımız ekipmanları ve temizlik maddelerini belirtelim. Ekipman olarak Karcher marka profesyonel koltuk yıkama makinesi ve yine Karcher marka buharlı temizleyici makineyi kullanıyoruz. Ayrıca gereken durumlarda Bosch marka polisaj makinesi kullanıyoruz. Kullandığımız ekipmanlar profesyonel kullanım içindir ve gerek yüksek vakum gücüne sahip olması gerek buhar ısısının maksimum seviyede olmasından dolayı anti-bakteriyel yıkama özelliklerini yerine getirir. Karcher buharlı temizleyici, test sonuçlarına göre bakterileri %99,99 oranında yok eder. Uygulama yüzeyine 81 derece sıcaklıkla verilen buhar ve kullandığımız temizleyiciler olan ERA 111 Koltuk döşeme temizleyici, ERA 111 A Type Plus Leke Sökücü ve Wieberr Lokal Leke Temizleyici sayesinde koltuk, yatak ve bazalarınız tertemiz olur.

Buharlı Koltuk Yıkama İşlemi

Keçiören Koltuk Yıkama” olarak koltuklarınızın kumaşına uygun olacak şekilde belirlenen temizleyici madde sulandırılarak, koltuklarınıza püskürtülür. Temizleyici maddenin özelliği gereği kısa süre içinde döşemelerinizdeki tüm lekeler ortaya çıkar. Matik özelliği sayesinde köpürtülmeye gerek kalmadan temizleme işlemine imkan veren temizleyici uygulandıktan sonra döşemelere buhar verilerek hemen ardından vakumlanır. Böylece uygulanan yüzey tüm toz, kir ve lekelerden arındırılır. Ayrıca çıkmayan lekeler varsa lokal leke sökücü uygulanarak polisaj makinesiyle fırçalanır ve lekeler yok edilir. Klasik oturma grubunun temizliği yaklaşık olarak 1 saat 30 dakika sürmektedir.
Keçiören Buharlı Koltuk Yıkama Hizmeti - 244 01 40

Keçiören’de Buharlı Koltuk Yıkama Hizmeti İletişim Bilgileri

Buharlı koltuk yıkama hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız 0312 244 01 40 numaralı telefonu arayabilir ya da sitemizde yer alan Servis Talep Formu’nu doldurabilirsiniz.

Buharlı Koltuk Yıkama Hizmeti Fiyat Listesi (Güncel Fiyatlar)

CİNSKAMPANYALI FİYAT
Mindersiz Oturma Grubu300 TL
Minderli Oturma Grubu350 TL
Kanepe150 TL
Oturma Odası Mindersiz Köşe Takımı300 TL
Oturma Odası Minderli Köşe Takımı350 TL
Mindersiz Salon Köşe Takımı400 TL
Minderli Salon Köşe Takımı450 TL
Yatak (Çift Kişilik)150 TL
Yatak (Tek Kişilk)100 TL
Berjer30 TL
Puf30 TL
Sandalye20 TL
Otomobil Koltuğu300 TL'den başlayan fiyatlarla...
Chester tarzı koltuklar, keten döşemeler vb. özel durumlar için lütfen arayınız.
Temizlik malzemelerine ve akaryakıtlara gelen zamlar, işçilik giderlerinin artması nedenleriyle son fiyat güncellemesi siz değerli müşterilerimizi minimum düzeyde etkileyecek şekilde 4 Mayıs 2022 tarihinde yapılmıştır. (Bir önceki zam tarihi: 17 Aralık 2021)

Buharlı Koltuk Yıkama Hizmetiyle İlgili Videolar

Keçiören Buharlı Koltuk Yıkama

Ankara Buharlı Koltuk Yıkama

Bir önceki yazımız olan Ankara Buharlı Koltuk Yıkama başlıklı makalemizde Buharlı Koltuk Yıkama - 0312 244 01 40 ve Koltuk Yıkama hakkında bilgiler verilmektedir.

03 Temmuz 2018
326 görüntülenme

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Değerli müşterimiz, temizlik ekiplerimiz maske, eldiven ve galoş kullanarak çalışmakta olup sizlerin de sağlığı için çalışma ortamında bulunmamanızı rica ederiz.
close
Tıkla Ara