ec
Kış Mevsiminde Koltuk Yıkama
Ankara Buharlı Koltuk Yıkama®
ec
Kredi Kartlarına 2-3-6-9-12 Taksit
Bonus, World, Maximum, CardFinans, Paraf, Axess ve Advantage özellikli kredi kartlarına 2-3-6-9-12 taksit kampanyasını kaçırmayın!
TAKSİTLİ ÖDEME SEÇENEKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ!

Referansınız Kadar Kazanın Kampanyası

Anasayfa » Referansınız Kadar Kazanın Kampanyası

Kampanyamız sonlanmıştır. İlginize teşekkür ederiz.

Yeni uygulamaya başladığımız “Referansınız Kadar Kazanın” kampanyası ile halı yıkama hizmetimizden faydalandıktan sonra referans olarak önerdiğiniz ve bizden hizmet alan her müşteri için 5 TL sistemimizdeki hesabınıza eklenecektir. Örneğin; sizin referans olduğunuz 5 müşteri için 5 x 5 = 25 TL sistemimizde bulunan müşteri hesabınıza bakiye olarak eklenecektir. Bir sonraki hizmetinizde kazanmış olduğunuz miktar kadar indirim uygulanacaktır.

Kampanya Şartları

1- Kampanyadan yararlanmak için daha önce firmamızdan hizmet almış, sistemimizde kayıtlı müşterimiz olmanız gerekmektedir.

2- Bizi önerdiğiniz kişinin sipariş esnasında sizin referans olduğunuzu belirtmesi gerekmektedir veya sizin arayarak referansınız için siparişi vermeniz gerekmektedir. Aksi halde siparişi tamamlanan müşteriye geriye dönük referans olamazsınız.

3- Referans olduğunuz müşterinin en az 15 m2 halı yıkama hizmeti alması gerekmektedir.

4- Referans olduğunuz her müşteri için 5 TL müşteri hesabınıza bakiye eklenecektir. Ne kadar çok kişiye önerirseniz o kadar çok bakiye kazanacaksınız.

5- Kazandığınız bakiye nakit olarak ödenmemektedir, verdiğiniz siparişlerde toplam tutardan indirim olarak uygulanacaktır.

6- Referans olduğunuz bir kişiden bir kez bakiye kazanabilirsiniz, referans olduğunuz kişinin daha sonraki vereceği siparişler kampanyaya dahil değildir.

7- Kampanyadan kazandığınız bakiyeyi kullanmak için siparişiniz esnasında belirtmeniz gerekmektedir, aksi halde siparişinizi almaya gelen servis personeli sistemden bakiyenizi hesaplamak için vakit kaybedecektir.