yandex
Ankara Buharlı Koltuk Yıkama®

Ankara En İyi Koltuk Yıkama

Ultraviyole Işınla Koltuk ve Yatak Temizliği

“Ankara En İyi Koltuk Yıkama” anahtar kelimesi, kullanıcılar tarafından en çok aratılan kelimelerin başında geliyor. Koltuk yıkatmayı düşünen değerli müşterilerimiz için hazırladığımız bu yazıda firmamız hakkında bilgilerin yanı sıra buharlı koltuk yıkama hizmetimizle ilgili detaylara yer verdik.

Ankara Buharlı Koltuk Yıkama®

2012 yılından günümüze Ankara’da temizlik sektöründe faaliyet gösteren firmamız, buharlı koltuk yıkama ve duvardan duvara halı yıkama hizmetlerine yoğunlaşarak bu hizmetlerde uzmanlaşmayı tercih etmiştir.

Vergi mükellefi bir firma olarak mesleki faaliyet belgesine ve “Ankara Buharlı Koltuk Yıkama®” markasının telif hakkına sahibiz. Tecrübeli personellerimiz, e-devletten sorgulanabilen hijyen eğitimini almıştır ve buharlı yıkama işlemlerinde uzmanlaşmıştır.1

Ankara En İyi Koltuk Yıkama – Koltuk Temizleme Aşamaları

Firmamız, koltuk yıkama ve duvardan duvara halı yıkama hizmetlerinde en teknolojik ekipmanlarla çalışmaktadır. Alman malı Karcher makinelerle, koltuklarınızı kirlerinden arındırırken çok kısa zamanda kurumasını sağlıyoruz. Temizleyici malzeme olarak ERA 111 markasının koltuk döşeme temizleyicisi ve leke sökücülerini kullanıyoruz.

  • Firmamızdan randevu aldığınızda, “ANKRBUHKOLY” başlıklı kısa mesaj servisinden telefonunuza randevu bilgileriniz iletilir.
  • Temizlik ekibimiz randevu günü ve saatinde adresinize gelir. Eldiven ve galoş giyerek giriş yapar.
  • Ekipmanların kurulumu yaparak temizlik işlemine başlanır.
  • ERA 111 koltuk döşeme temizleyiciyle koltuklarınız tamamen ıslatılır.
  • Hemen ardından aynı markanın özel leke sökücüleri, kir ve leke durumuna göre koltuklarınıza püskürtülür.
  • Daha sonra yüksek sıcaklıktaki buhar (84 °C), 5 bar basınçla püskürtülür.
  • Karcher koltuk yıkama makinesiyle vakumlama işlemi yapılır.

Buharlı yıkama yöntemiyle koltuk takımı yıkama, oturma grubu yıkama, yatak yıkama, sandalye yıkama, kanepe yıkama hizmetlerini vermekteyiz. Ankara en iyi koltuk yıkama firması olma iddiasıyla yola çıktığımızdan bu yana müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz.

Bizimle İletişime Geçin.

0312 911 80 16 numaralı telefondan ya da whatsapp hesabından, ankara@buharlikoltukyikama.com.tr e-posta adresinden ve çevrimiçi müşteri temsilcisi sayfasından da bize ulaşabilirsiniz.

Ankara En İyi Koltuk Yıkama
Ankara En İyi Koltuk Yıkama Broşürü

Servis Bölgeleri

Başkent Ankara’nın tüm bölgelerinde hizmetinizdeyiz. Etimesgut, Yenimahalle, Çankaya, Keçiören, Pursaklar, Altındağ, Mamak ve Sincan’da buharlı yıkama için bize ulaşınız.

Koltuk Yıkama Fiyatları – Güncel Fiyatlar

Şirket olarak buharlı yıkama fiyatlarını güncel olarak internet sitemizde yayınlıyoruz. Fiyat listesine ulaşmak için buraya tıklayınız. Ayrıca Google tarafından önerilen “fiyat tahmini uygulaması“nı kullanarak mobilyalarınızın buharlı yıkama ücretini öğrenebilirsiniz.

Ankara En İyi Koltuk Yıkama için…

“Ankara en iyi koltuk yıkama” hizmeti arayanlar için birkaç tavsiyemiz olacak. Koltuk yıkama firması arayışında dikkat etmeniz gereken ilk husus güvenilirliktir. Basit bir Google aramasıyla bile anında onlarca firma ya da şahısa ulaşabilirsiniz. Herhangi bir durumda karşınızda muhatap bulabilmeniz için mutlaka kurumsal ve profesyonel koltuk yıkama firmalarını tercih etmelisiniz.

İkinci olarak da temizlik şirketinin kullandığı ekipmanlar ve temizleyici malzemelerin ne olduğunu öğrenmeli ve kaliteli makineler, temizleyiciler kullanan firmaları tercih etmelisiniz. Koltuk yıkama makinesi kaliteli bir markaysa vakumlama işlemini güçlü şekilde yapar ve koltuklarınızda minimum seviyede ıslaklık bırakır. Temizleyici malzemeyse sizin ve sevdiklerinizin sağlığı için oldukça önemlidir. Koltuk takımları, kanepeler, sandalyeler ve yataklar direkt olarak vücudumuza temas eden, bulundukları ortamda saatlerce vakit geçirdiğimiz mobilyalar olduğu için tercihinizi bu mobilyaların temizliğinde sağlığa zarar vermeyen temizleyiciler kullanan firmalardan yana kullanmalısınız.

Son olarak fiyat karşılaştırması yapmayı da ihmal etmeyin ancak sadece fiyata odaklanmak yerine kaliteyi de göz önünde bulundurmayı unutmayın. Bu üç adımı takip ederek internette yaptığınız “Ankara en iyi koltuk yıkama” aramasının sonucuna ulaşabilirsiniz.

  1. Resmi Belgeler ↩︎
5 1 oy
Kullanıcı Oyu
Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Geri bildirimler
Tüm yorumları göster