ec
Kış Mevsiminde Koltuk Yıkama
Ankara Buharlı Koltuk Yıkama®
ec
Kredi Kartlarına 2-3-6-9-12 Taksit
Bonus, World, Maximum, CardFinans, Paraf, Axess ve Advantage özellikli kredi kartlarına 2-3-6-9-12 taksit kampanyasını kaçırmayın!
TAKSİTLİ ÖDEME SEÇENEKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ!

Battaniye Yıkama

Anasayfa » Battaniye Yıkama

Battaniye Yıkama

Geçici olarak battaniye yıkama hizmeti vermemekteyiz.

Battaniyeler her mevsim hafifliği nedeni ile gecelerde bize en iyi eşlik eden ürünlerdendir. Fakat çok kullanılmaları nedeni le kirlenmeleri de kaçınılmaz olmaktadır. Kirlenen battaniyelerinizi güvenle yıkamak için firmamızı tercih edebilirsiniz. Battaniye yıkamak bizim işimiz diyerek yola çıkan firmamız yaptığı yıkama çalışmaları ile müşteri memnuniyetini kazanmayı başarmıştır.

Battaniye yıkama önemsenmesi gereken ciddi bir iş olup sağlıklı şartlarda ve en hijyenik şekilde kirlerden arınarak temizlenmesi önemlidir. Firma olarak son sistem battaniye yıkama makinelerinde, hiç el değmeden, battaniyenin türüne göre belirli ısı derecesinde yıkanan battaniyeleriniz tamamen kirlerinden arındırılmaktadır. Battaniye yıkama esnasında kullandığımız anti bakteriyel deterjanlarımız ile battaniyeleriniz mis gibi kokmaktadır. Battaniye yıkamada önemli olan türlerine göre ayrı şekillerde yıkanmasıdır. Biz firma olarak kesinlikle toplu battaniye yıkaması yapmadan her battaniyeyi kullanıldığı kumaş türüne göre ayırt ederek yıkamaktayız.

Yine battaniye yıkamada bir ilki gerçekleştiren firmamız buharlı battaniye yıkama da yapmaktadır. Yüksek buhar makinelerinde belirli ısı verilerek yapılan yıkama da battaniyeleriniz pırıl pırıl olmaktadır. Firma olarak battaniyelerinizi evinizden alıp, gerekli tüm yıkama ve kurutmalarını yaptıktan sonra tekrar evinize bırakıyoruz. Firma olarak yılın her mevsimi ve her günü çalışma yapmakta olup, geniş yıkama parkurlarımız ile sürekli olarak kendimizi teknoloji ile yenilemekteyiz. Battaniye yıkama bizim işimiz deyip bu alanda deneyimli bir ekip ile çalışma yapan firmamıza ulaşım internet sitemiz üzerinden, firma telefonlarımızdan ve sosyal medya üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Sosyal medyada iyi bir reklam çalışması yapan firmamız ününü tüm ülke geneline yaymayı amaçlamıştır. Kaliteli hizmeti ekonomik fiyatlar ile buluşturan firmamız battaniyelerinizi hem en iyi şartlarda yıkamakta hem de en ucuz fiyatları ile sizleri memnun etmektedir. Firmamız battaniyeleri yıkama ve kurutmalarını yapıp ambalajlı bir şekilde size geri teslim etmektedir.

0 0 oylar
Article Rating
Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Geri bildirimler
Tüm yorumları göster