yandex
Ankara Buharlı Koltuk Yıkama®

Bizim İçin Hijyenin Önemi ?

Ultraviyole Işınla Koltuk ve Yatak Temizliği

Geçici olarak halı yıkama hizmeti vermemekteyiz. Evlerimizin her köşesinde bulunan halılarımızın hijyen ve temizliği acaba bizim için ne kadar önemlidir? Özellikle eski zamanlardan kalma halılarımız bizim için bu konu da ne kadar önemliyse evlerimiz de kullandığımız halılarımızın hijyeni ve temizliği de bizim için o kadar önemli olmak zorundadır. Çünkü dışarıdan aldığımız hastalıkların çok büyük bir yüzdesi bize ev veya bu tarz ortamlardan bulaşmaktadır. Bu ortamlarda da mevcut olan halı aralarında ki mikroorganizmalar ile sağlığımız tehlikeye girmektedir.

Bu tehlikeleri her ne kadar elle yapılan yıkamalar ile geçirmeye çalışsak da bu zor olacaktır. Çünkü bu organizmalar basit bir şekil de temizlenebilecek organizmalardan değildir. Sadece profesyonel şekilde yapılan halı yıkamalar ile çıkarmak mümkün olacaktır. Profesyonel halı yıkama son zamanlar da kendini ne kadar çok azaltsa da özellikle Ankara halı yıkama bölgesinde kendisini yeterince kanıtlamış şehirlerin başında gelmektedir. Ankara bölgesin de Etimesgut halı yıkama, Sincan halı yıkama ve Eryaman halı yıkama servislerimiz ile hizmetinizdeyiz.

İnternet sitemizde yer alan “Servis Talep Formu“nu doldurarak hizmet verdiğimiz Etimesgut, Eryaman ve Sincan bölgelerine ücretsiz olarak servis talep edebilirsiniz.

0 0 oylar
Kullanıcı Oyu
Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Geri bildirimler
Tüm yorumları göster