ec
Kış Mevsiminde Koltuk Yıkama
Ankara Buharlı Koltuk Yıkama®
ec
Kredi Kartlarına 2-3-6-9-12 Taksit
Bonus, World, Maximum, CardFinans, Paraf, Axess ve Advantage özellikli kredi kartlarına 2-3-6-9-12 taksit kampanyasını kaçırmayın!
TAKSİTLİ ÖDEME SEÇENEKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ!

Kış Mevsiminde Yıkanan Koltuklar Kurur mu?

Kış Mevsiminde Yıkanan Koltuklar Kurur mu?

Kış mevsiminin kendini iyice hissettirdiği bu günlerde, koltuk yıkama hizmetimizle ilgili sıkça karşılaştığımız sorulardan biri olan “Kışın koltuk yıkanır mı? Yıkanırsa kurur mu?” gibi sorulara topyekün cevap vermek için bu yazıyı siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Kışın Koltuk Yıkanır mı?

Elbette… Temizliğin mevsimi olmaz. Kış mevsiminde de, yazın olduğu gibi koltuklarınız kısa sürede kurur. Evinizde ısıtıcı bir sistem (kombi, ufo vb.) kullanıyorsanız koltuklarınız daha hızlı kurur ve 24 saat sonra kullanabilirsiniz.

Karcher’in Yüksek Vakum Gücü

Koltuk yıkama hizmetimizde kullandığımız Karcher marka koltuk yıkama makineleri, yüksek vakum gücüne sahiptir. Bu sayede temizlediğimiz koltuklarınızdan tüm kiri söküp alırken olabilecek en düşük seviyede ıslaklık bırakır.

Koltuklarınızı Nasıl Yıkıyoruz?

ERA 111 koltuk döşeme temizleyiciyi kullanarak koltuklarınızı tamamen ıslıyoruz. Ardından leke sökücülerle fırçalama işlemini gerçekleştiriyoruz. Daha sonrasında 5 bar basınçla 84 derece sıcaklıktaki buharı püskürterek bakteri ve akarların yok edilmesini sağlıyor. Son olarak koltuk yıkama makinesiyle vakumlama işlemini yapıyoruz.

Bir önceki yazımız olan Etlik Koltuk Yıkama başlıklı makalemizde Etlik Buharlı Koltuk Yıkama, Etlik Koltuk Yıkama ve Keçiören Koltuk Yıkama hakkında bilgiler verilmektedir.

13 Kasım 2023
5 1 oy
Article Rating
Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Geri bildirimler
Tüm yorumları göster