yandex
Ankara Buharlı Koltuk Yıkama®

Kış Mevsiminde Yıkanan Koltuklar Kurur mu?

Ultraviyole Işınla Koltuk ve Yatak Temizliği

Kış mevsiminin kendini iyice hissettirdiği bu günlerde, koltuk yıkama hizmetimizle ilgili sıkça karşılaştığımız sorulardan biri olan “Kışın koltuk yıkanır mı? Yıkanırsa kurur mu?” gibi sorulara topyekün cevap vermek için bu yazıyı siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

Kışın Koltuk Yıkanır mı?

Elbette… Temizliğin mevsimi olmaz. Kış mevsiminde de, yazın olduğu gibi koltuklarınız kısa sürede kurur. Evinizde ısıtıcı bir sistem kullanıyorsanız koltuklarınız daha hızlı kurur ve 24 saat sonra kullanabilirsiniz.

Karcher’in Yüksek Vakum Gücü

Koltuk yıkama hizmetimizde kullandığımız Karcher marka koltuk yıkama makineleri, yüksek vakum gücüne sahiptir. Bu sayede temizlediğimiz koltuklarınızdan tüm kiri söküp alırken olabilecek en düşük seviyede ıslaklık bırakır.

Koltuklarınızı Nasıl Yıkıyoruz?

ERA 111 koltuk döşeme temizleyiciyi kullanarak koltuklarınızı tamamen ıslıyoruz. Ardından leke sökücülerle fırçalama işlemini gerçekleştiriyoruz. Daha sonrasında 5 bar basınçla 84 derece sıcaklıktaki buharı püskürterek bakteri ve akarların yok edilmesini sağlıyor. Son olarak koltuk yıkama makinesiyle vakumlama işlemini yapıyoruz.

Koltuk Yıkama Videoları

İnstagram Paylaşımlarımızdan Bazıları

Ankara Buharlı Koltuk Yıkama firmasının tanıtım broşürü.

Ankara Buharlı Koltuk Yıkama®’ya 0312 911 80 16 numaralı telefondan ve whatsapp hesabından ulaşabilirsiniz. Koltuk yıkama

5 2 oylar
Kullanıcı Oyu
Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Geri bildirimler
Tüm yorumları göster