Ankara Buharlı Koltuk Yıkama
Buharlı Koltuk Yıkamada Kampanya!
7 Kişilik mindersiz oturma grubu temizliği 250 TL, minderli oturma grubu temizliği 300 TL. Kanepe, yatak, baza temizliğinde ekstra indirimleri kaçırmayın!
TÜMÜNÜ GÖR

Buharlı Koltuk Yıkamada Profesyonel Hizmet

Buharlı Koltuk Yıkamada Profesyonel Hizmet

Kaplan Temizlik Hizmetleri olarak koltuk yıkama ve halı yıkama sektörlerinde faaliyet gösterdiğimiz 2012 yılından bu yana her zaman teknolojik yatırımlar yaparak çağı yakaladık. Bunun neticesinde kullandığımız tüm ekipmanlar, teknolojik ve üstün kaliteli ürünlerden oluşmaktadır.

Koltuk yıkama hizmeti verdiğimiz müşterilerden gelen talepler doğrultusunda buhar makinesi kullanarak hizmetimizi daha kaliteli hale getirdik. Kullandığımız buhar makinesi sayesinde bakterileri %99,99 oranında yok ederek anti-bakteriyel temizliği bir adım öteye taşıdık.

Koltuk yıkama hizmetine gösterilen yoğun ilgiden dolayı firmalar dışında şahıslar da koltuk yıkama işi yapmaya başladılar ancak kaliteli ekipman ve malzeme kullanmayanlar, istenmeyen sonuçlara neden olabiliyor. Müşterilerin memnuniyetsizliğine yol açan koltuk yıkamacılar, garanti sunmadıkları için müşterileri mağdur edebiliyor. Firmamız, müşteri odaklı çalışarak müşterilerin yorumlarını önemseyerek iş yapıyoruz.

Temizlik ekibimizin son hizmet verdiği müşterilerimizden birini örnek vererek detaylandırmak istiyoruz. Saten koltuk takımını temizleten müşterimiz, yıkama işleminden sonra koltuklarda kedi çişi kokusu ile kalan lekeler ve su izlerinden memnun kalmıyor ancak koltuk yıkamacıya tekrar ulaşamıyor. Bu nedenle başka bir firma arıyor ve internet üzerinden firmamıza başvuruda bulunuyor. Temizlik ekibimiz, koltukları leke ve iz kalmayacak şekilde temizliyor ve müşterinin memnuniyetini sağlıyor.
Buharlı Koltuk Yıkamada Profesyonel Hizmet

Buharlı Koltuk Yıkamada Profesyonel Hizmet

Başka bir örneği de kendimizden vermek istiyoruz. Yine konumuz kedi çişi. Zor çıkan kokusu nedeniyle tüm işlemlerin en az 3 kez tekrarlandığı kedi çişi temizleme konusunda yardım isteyen bir müşterimize servise giden temizlik ekibimiz koltukları temizliyor ancak müşteri bir kaç gün sonra arayarak koltuklardan hala koku geldiğini belirtiyor. Bunun üzerine temizlik ekibimiz adrese tekrar gidiyor ve temizliğe başlıyor ancak vakum makinesiyle çekilen su, temiz ve berrak bir şekilde geliyor. Koltukta kir kalmamasına rağmen kokunun devam etmesi üzerine koltuğu alt kısmındaki astar sökülerek kontrol ediliyor ve astar dahil alt kısımda kedi çişi lekeleri tespit ediliyor. Hiç bir makinenin erişemeyeceği bölge uzun uğraşlar sonucunda temizlenerek kedi çişi kokusuna son veriliyor.

Siz de profesyonel hizmet anlayışımızla tanışmak isterseniz bize 0312 244 01 40 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Buharlı Koltuk Yıkamada Profesyonel Hizmet

Bir önceki yazımız olan Ankara Buharlı Koltuk Yıkama başlıklı makalemizde Buharlı Koltuk Yıkama - 0312 244 01 40 ve Koltuk Yıkama hakkında bilgiler verilmektedir.

11 Ağustos 2018
244 görüntülenme

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Değerli müşterimiz, temizlik ekiplerimiz maske, eldiven ve galoş kullanarak çalışmakta olup sizlerin de sağlığı için çalışma ortamında bulunmamanızı rica ederiz.
close
Tıkla Ara