yandex
Ankara Buharlı Koltuk Yıkama®

Buharlı Koltuk Yıkamada Profesyonel Hizmet

Ultraviyole Işınla Koltuk ve Yatak Temizliği

Ankara Buharlı Koltuk Yıkama Hizmetleri olarak koltuk yıkama ve halı yıkama sektörlerinde faaliyet gösterdiğimiz 2012 yılından bu yana her zaman teknolojik yatırımlar yaparak çağı yakaladık. Bunun neticesinde kullandığımız tüm ekipmanlar, teknolojik ve üstün kaliteli ürünlerden oluşmaktadır.

Koltuk yıkama hizmeti verdiğimiz müşterilerden gelen talepler doğrultusunda buhar makinesi kullanarak hizmetimizi daha kaliteli hale getirdik. Kullandığımız buhar makinesi sayesinde bakterileri %99,99 oranında yok ederek anti-bakteriyel temizliği bir adım öteye taşıdık.

Buharlı Koltuk yıkama hizmetine gösterilen yoğun ilgiden dolayı firmalar dışında şahıslar da koltuk yıkama işi yapmaya başladılar ancak kaliteli ekipman ve malzeme kullanmayanlar, istenmeyen sonuçlara neden olabiliyor. Müşterilerin memnuniyetsizliğine yol açan koltuk yıkamacılar, garanti sunmadıkları için müşterileri mağdur edebiliyor. Firmamız, müşteri odaklı çalışarak müşterilerin yorumlarını önemseyerek iş yapıyoruz.

Temizlik ekibimizin son hizmet verdiği müşterilerimizden birini örnek vererek detaylandırmak istiyoruz. Saten koltuk takımını temizleten müşterimiz, yıkama işleminden sonra koltuklarda kedi çişi kokusu ile kalan lekeler ve su izlerinden memnun kalmıyor ancak koltuk yıkamacıya tekrar ulaşamıyor. Bu nedenle başka bir firma arıyor ve internet üzerinden firmamıza başvuruda bulunuyor. Temizlik ekibimiz, koltukları leke ve iz kalmayacak şekilde temizliyor ve müşterinin memnuniyetini sağlıyor.
Buharlı Koltuk Yıkamada Profesyonel Hizmet

Başka bir örneği de kendimizden vermek istiyoruz. Yine konumuz kedi çişi. Zor çıkan kokusu nedeniyle tüm işlemlerin en az 3 kez tekrarlandığı kedi çişi temizleme konusunda yardım isteyen bir müşterimize servise giden temizlik ekibimiz koltukları temizliyor ancak müşteri bir kaç gün sonra arayarak koltuklardan hala koku geldiğini belirtiyor. Bunun üzerine temizlik ekibimiz adrese tekrar gidiyor ve temizliğe başlıyor ancak vakum makinesiyle çekilen su, temiz ve berrak bir şekilde geliyor. Koltukta kir kalmamasına rağmen kokunun devam etmesi üzerine koltuğu alt kısmındaki astar sökülerek kontrol ediliyor ve astar dahil alt kısımda kedi çişi lekeleri tespit ediliyor. Hiç bir makinenin erişemeyeceği bölge uzun uğraşlar sonucunda temizlenerek kedi çişi kokusuna son veriliyor.

Ankara Koltuk Yıkama

Siz de profesyonel hizmet anlayışımızla tanışmak isterseniz bize 0312 911 80 16 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Buharlı Koltuk Yıkamada Profesyonel Hizmet

Youtube kanalımız için tıklayınız.

0 0 oylar
Kullanıcı Oyu
Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Geri bildirimler
Tüm yorumları göster