Ankara Buharlı Koltuk Yıkama
Kredi Kartlarına Peşin Fiyatına 3 Taksit!
Bonus, World, Maximum, CardFinans, Paraf, Axess ve Advantage özellikli kredi kartlarına vade farksız 2 ya da 3 taksit kampanyasını kaçırmayın!
TÜMÜNÜ GÖR

Buharlı Koltuk Yıkama

Anasayfa » Buharlı Koltuk Yıkama

Buharlı Koltuk Yıkama Hizmeti

Kampanyada Son Günler!

2 kişilik temizlik ekibimiz Karcher marka ekipmanlar ve ERA111 marka temizleyicilerle profesyonel şekilde çalışmakta olup müşteri memnuniyetine öncelik vermekteyiz. Ankara’nın her yerinde hizmet vermekteyiz. Arayın, bilgilendirelim.

Telefon: 0312 911 80 16 / Whatsapp

İşletmelere Özel Tekliflerimiz İçin Lütfen Arayınız

VIP Servis araçları, otobüsler, cafeler ve restoranlarda yer alan koltuk ve sandalyelerin temizliği yerinde yapılır.

Telefon: 0312 911 80 16Whatsapp

Koltuk Yıkama Hizmeti Servis Bölgeleri

Ankara’nın tüm bölgelerinde koltuklarınız, temizlik ekibimiz tarafından temizlenir. Ayrıntılar için telefon ediniz.
Buharlı Koltuk Yıkama Hizmeti

Şirket olarak sunduğumuz hizmetlerden bir tanesi buharlı koltuk yıkama hizmetidir. Hijyen odaklı çalışmalar yapan firmamız, kaliteli hizmeti uygun fiyat seçenekleri ile sunmayı kendisine ilke edinmiştir. Firmamızın önceliği müşteri memnuniyetidir. Ankara’da yapmış olduğu çalışmalarla müşterilerinin beğenisini kazanmış olan firmamız, ev ve iş yerlerinizde bulunan koltukları dikkatli bir biçimde temizlemekte, lekelerinden arındırmaktadır. Çalışma ekibimiz, işinde uzmanlaşmış kişilerdir.

Özellikle çocuklu evlerde koltuk ve kanepeler daha fazla kirlenmekte ve lekelenmektedir. Koltuklarınızı bu kirlerden arındırmak için temizleme ekibimiz özenli bir çalışma yapar. Temizleme işleminde kullandığımız kimyasallar, inatçı kirleri kolayca arındırır ama insan sağlığına zarar vermez. Kaplan Halı Yıkama olarak bu konuya çok önem vermekteyiz. Kaliteli kimyasal malzeme ile buharlı koltuk yıkama yapmaktayız.

Uyguladığımız Temizleme Yöntemi

Firmamız, Alman malı Karcher marka profesyonel koltuk yıkama makinesi ile işlem yapmaktadır. Temizlik maddesi olarak Sabuncuoğlu Kimya tarafından üretilen ERA 111 Matik Koltuk Temizleyici, Era 111 A Type Leke Sökücü ve Koçkar Makine Kimya’nın üretimi olan Wieberr Koltuk Temizleyici kulanmaktayız. Ayrıca lokal lekeler için Karcher marka buharlı koltuk yıkama makinesini kullanmaktayız. Firmamızın kullandığı kimyasalların tamamı, mikrop ve bakteri arındırıcı malzemeler olmakla beraber, insan sağlığına asla zarar vermeyen malzemelerdir. Ayrıca koltuk ve kanepelerinizin kumaşlarına da zarar vermezler.

Buharlı Koltuk Yıkama Ankara - 0312 911 80 16

Buharlı Koltuk Yıkama Ankara – 0312 911 80 16

Koltuk temizliğinde öncelikli olarak temizleyici maddeyi, koltuğunuza püskürterek uyguluyoruz. Temizleyicinin, koltuğa nüfuz etmesi için bir süre bekledikten sonra vakum kullanarak, püskürttüğümüz temizleyiciyi makinenin kirli su haznesine çekiyoruz. Koltuğunuzun lokal bölgelerinde leke mevcutsa, buharlı koltuk yıkama makinesini kullanarak ve özel temizleyiciyle detaylı temizliğini yaparak temizliği tamamlıyoruz.

Piyasada koltuk yıkama hizmeti veren pek çok firma bulunuyor. Ev tipi koltuk yıkama makineleri kullanarak ve çeşitli kimyasalların karıştırılarak yapıldığı temizlik uygulamalarında, istenmeyen sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Bu nedenle koltuk yıkama için fiyat araştırması yaparken bu kriterleri de göz önünde bulundurmayı ihmal etmeyin.

Buharlı Koltuk Yıkama Hizmeti

Çeşitli bakteriler ve mikroplar zaman içinde koltuklara yerleşmekte orada yaşamaya devam etmektedirler. Kendi sağlığınız ve çocuklarınızın sağlığı için rutin olarak, kanepe ve koltuk yıkama işlemi yaptırmak gerekmektedir. İşyeri ve evlerinizdeki koltuklarınızı en sağlıklı biçimde temizlemekteyiz.

Buharlı Koltuk Yıkama Hizmetinden Örnek Fotoğraflar

WhatsApp'tan Yazın
Tıkla Ara