Ankara Buharlı Koltuk Yıkama
Buharlı Koltuk Yıkamada Kampanya!
7 Kişilik mindersiz oturma grubu temizliği 300 TL, minderli oturma grubu temizliği 350 TL. Kanepe, yatak, baza temizliğinde ekstra indirimleri kaçırmayın!
TÜMÜNÜ GÖR

Eryaman’da Buharlı Koltuk Yıkama Hizmeti

Eryaman’da Buharlı Koltuk Yıkama Hizmeti

Kaplan Temizlik Firması olarak 2012 yılından günümüze Ankara’nın her yerinde buharlı koltuk yıkama hizmeti veriyoruz. Eryaman’da buharlı koltuk yıkama hizmeti verdiğimiz semtlerden birisidir.

Buharlı Koltuk Yıkama işleminde profesyonel ekipmanlar ve temizleyiciler kullanarak temizlik yapıyoruz. Koltuk temizleme işleminde Karcher marka koltuk yıkama makinesi ve yine Karcher marka buhar makinesi kullanıyoruz. Ağır hizmet sektörüne yönelik üretilen makineler sayesinde koltuklarınız kir ve lekelerden arındırılarak 6 saatte kuruması sağlanıyor. Buhar makinesinin 84°C sıcaklıkla verdiği buhar sayesinde bakteri ve akarlar yok edilir, anti-bakteriyel koltuk yıkama sağlanmış olur.

Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

İlk olarak konsantre koltuk döşeme temizleyici sulandırılır. Makine aracılığıyla koltuklarınızın ulaşılabilen her yerine yeteri kadar püskürtülür.

Ardından lokal lekeler varsa leke sökücülerle koltuk döşeme temizleyicinin etkisine takviye yapılır.

Gerekli görüldüğü durumda, malzeme yapısı da gözetilerek polisaj makinesiyle fırçalama işlemi gerçekleştirilir.

Tüm bu işlemlerin ardından buhar makinesiyle fırçalama işlemi yapılır.

Son olarak koltuk yıkama makinesiyle vakumla işlemi gerçekleştirilir. Çıkmayan kir ve lekeler için aynı işlemler tekrarlanır.

Eryaman Koltuk Yıkama

Eryaman Buharlı Koltuk Yıkama

Eryaman Koltuk Yıkama hizmetimizde randevu usülü çalışmaktayız. Buharlı koltuk yıkama hizmetinde çok nadir görülen “kusma” olarak tabir edilen su lekesine karşı garantili işlem yapmaktayız. Bununla ilgili bir sıkıntı yaşadığınızda ücretsiz telafi etmekteyiz. Ancak tüm lekeler için aynı garantiyi maalesef veremiyoruz. Lekenin oluşum zamanı, müdahale edilen temizleyiciler, döşemenin malzeme yapısı gibi bir takım nedenlerden dolayı bazen bazı lekeler çıkmayabilmektedir. Bunu da açık sözlülükle dile getiriyoruz.

Eryaman Koltuk Yıkama

Eryaman Mahallesi, Altay Mahallesi, Şeker Mahallesi, Şehit Osman Avcı Mahallesi, Güzelkent Mahallesi, Yavuz Selim Mahallesi, Susuz Mahallesi, Şeyh Şamil Mahallesi, Göksu Mahallesi’nde oturuyorsanız Kaplan Temizlik Hizmetleri’ne 0505 445 60 20 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ankara Buharlı Koltuk Yıkama başlıklı makalemizde Buharlı Koltuk Yıkama - 0312 244 01 40 ve Koltuk Yıkama hakkında bilgiler verilmektedir.

19 Temmuz 2020
137 görüntülenme

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Değerli müşterimiz, temizlik ekiplerimiz maske, eldiven ve galoş kullanarak çalışmakta olup sizlerin de sağlığı için çalışma ortamında bulunmamanızı rica ederiz.
close
Tıkla Ara