Ankara Buharlı Koltuk Yıkama

  Halı Yıkama

  Anasayfa » Halı Yıkama
  Halı Yıkama

  HALI YIKAMA GÜNCEL FİYATLAR (2023)

  CİNSBİRİMFİYAT
  HALI YIKAMA20
  JEL – SAMUR22
  YÜN – NEPAL MAKİNE25-30
  ŞAGİ-ISPARTA25-30
  ŞAGİ DOKUMA40
  BÜNYAN-MİDAS -HEREKE-LADİK50
  KÖK BOYALI DOKUMALAR50
  BAMBU-NEPAL DOKUMALAR50
  İPEK80
  KİLİM25

  Halı ve koltuk yıkama hizmetimizden faydalanmak isterseniz 0312 911 80 16 ya da 0505 445 60 20 numaralı telefonla görüşebilirsiniz.

  Evlerin dekorasyonunda en önemli yer tutan eşyalardan birisi halılar olmaktadır. Evlerin olmazsa olmazı halılardır. Herkesin evinde mutlaka halı vardır. Şimdilerde ise renk renk ve binlerce çeşitlerden oluşan halı modelleri ortaya çıkmıştır. Halı modellerinin değişmesiyle birlikte bu halıların dayanma ve kirlenme süreleri de değişmeye başlamıştır. Bazı halıların temizlenmesi oldukça zor olabilmektedir.

  Şimdi ise sizleri düşünen kolayca halılarınızı yıkayarak teslim eden kaplanhaliyikama.com sitesi hazırlanmıştır. Şirketimiz sizleri yıllardır zorlayan bir işten kurtarmaktadır. Eskiden yaz ayları gelince ev hanımlarının tek derdi evdeki halıları yıkmak olmaktaydı. Üstelik bu onlarca kilo ağırlığındaki halılar ıslanınca daha ağır bir hale gelmekteydi. Üstelik uzun süre yıkama için uğraşırken bel ağrıları da peşinizi bırakmazdı. Şimdi ise halı yıkama oldukça kolay bir hale gelmektedir. İnternet sayfamızda bulunan başvuru formunu doldurarak ya da iletişim numaralarından kaplan hali yıkamaya ulaşarak hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Araçlarımız evlerinize veya iş yerlerinize gelerek kapınızdan halıları almaktadır. Firmamız halılarınız en iyi şekilde yıkayarak temizlemektedir.

  Halılarınız en hijyenik şekilde temizlenecektir. Oluşan hiç bir lekeden eser kalmayacaktır. Ayrıca halı temizliğinde bir önemli kısımda şudur ki; Halılarda mikro organizmalar oluşabilmektedir. Halı yıkama bu mikro organizmalardan da halıların arınmasını sağlayacaktır. Ev işlerinde en zahmetli olan işlerden birisi olan halı yıkama artık fabrikamız sayesinde oldukça kolay olmaktadır. İstediğiniz kadar bütün halılarınızı teslim edebilirsiniz. Bütün halılarınız en kısa zamanda temizlenecektir ve kapınıza kadar gelinerek yine teslim edilecektir.

  Ankara halı yıkama ihtiyacı olanlar bu hizmetten faydalanabilirler. Halı Yıkama fiyatları oldukça uygundur. Ancak halıların yapıldığı maddeye göre yıkama fiyatları değişmektedir. Sadece kullanılan yüne göre değil metre keresine göre de fiyat değişmektedir. Sadece halı yıkama değil battaniye yıkama gibi birçok hizmette kaplan halı yıkama fabrikasında yer almaktadır.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

  WhatsApp'tan Yazın
  Tıkla Ara