yandex
Ankara Buharlı Koltuk Yıkama®

Overlok

Anasayfa » Overlok

Geçici olarak overlok hizmeti vermemekteyiz. Koltuk yıkama hizmeti için 0312 911 80 16 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Ankara'da buharlı koltuk yıkama hizmeti veren firmamız ANKARA BUHARLI KOLTUK YIKAMA®'nın tanıtıcı broşürü.

Ankara Buharlı Koltuk Yıkama® firması olarak overlok hizmeti sunmaktayız. Pek çok para vererek aldığınız halılar zamanla eskimekte, yıpranıp hasar görebilmektedir. Saçakları kirlendiği gibi bozulabilmektedir. Bazı saçaklar yer yer dökülme de yapabilmektedir. Bu durum ise hoş olmayan görüntülere neden olur. Firmamız değerli müşterilerinin halılarını bu görünümden kurtarmakta, kendi fabrika bünyesi içinde var olan overlok ustalarınca, yıpranmış halılara overlok yapma hizmeti sunmaktadır.

Overlok

Müşterilerimizin bize temizlenmesi için emanet ettikleri halılar, bizim için önemlidir. Her işlemi yapıp, halılar ile ilgili her hizmeti sunmaktayız. Overlok da onlardan bir tanesidir. Özelliğini yitirmiş, yıpranmış halı saçakları, kenarları deforme olmuş halılar, sökülmüş halılar fabrikamızda tamir işlemi görebilmektedir. Aslında overlok önemli bir işlemdir. Değerli halılarınızı yeniden güzel görünüme kavuşturacak bir hizmettir. Saçak tamiri ve halı kenarlarının overlokla korumaya alınması, pahalı halılarınıza ömür katacaktır. Bizde bu hizmeti sizin için vermekteyiz.

Overlok İşlemi Halı Temizlendikten Sonra Yapılır

Overlok yapılacak halılarınızı önce temizliyor, yıkıyor sonra da bozuk yerlerinin onarımını yaparak, overlok ustalarımıza teslim ediyoruz. Ustamız, halınızın rengine en iyi uyum sağlayacak iplerle ve çift kat iplik kullanarak halınıza overlok yapıyor. Bu işlem sonuçlanınca halınızı, yıkanmış, tamir edilmiş ve overlok yapılmış olarak evinize teslim ediyoruz.

Overlok hizmetimizden yararlanarak halılarınızın deforme olmuş görüntüsünden kurtulabilirsiniz. Özellikle eski ve el dokuması halılarınızın kenarlarındaki yıpranmaları, saçaklarda ki bozulmaları, overlok yaptırarak gidermeniz mümkündür. Böylece çok paralar verilerek alınmış halılarınız, eski şık görünümlerine yeniden kavuşacaklardır.

Firmamız Ankara Buharlı Koltuk Yıkama® , uzun zamandan beri Ankara’da halı yıkama faaliyetleri gösteren bir firmadır. Halı temizliği ve bakımıyla ilgili her tür çalışmayı yapmaktayız. Halılarınızı temizliyor, yıkıyor, tamir ediyor ve overlok yapıyoruz. Kaliteli ve seçkin hizmetimizi, müşteri memnuniyeti odaklı sunmaktan mutluluk duyuyoruz