ec
Kış Mevsiminde Koltuk Yıkama
Ankara Buharlı Koltuk Yıkama®
ec
Kredi Kartlarına 2-3-6-9-12 Taksit
Bonus, World, Maximum, CardFinans, Paraf, Axess ve Advantage özellikli kredi kartlarına 2-3-6-9-12 taksit kampanyasını kaçırmayın!
TAKSİTLİ ÖDEME SEÇENEKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ!

Yorgan Yıkama

Anasayfa » Yorgan Yıkama

Yorgan Yıkama Hizmeti

Şu anda halı yıkama hizmeti vermemekteyiz. Koltuk yıkama hizmetimizden faydalanmak isterseniz buraya tıklayıp bilgi alabilirsiniz ya da 0312 244 01 40 numaralı telefonla görüşebilirsiniz.

Tüm yorgan çeşitlerinizi profesyonel bir hizmet çatısı altında yıkanmaktadır. Firmamız bünyesinde bulunan son teknoloji özel yıkama makineleri ile yıkama işlemine geçmeden önce eğer varsa bir takım zorlu lekeler tamamen çıkarılır. Daha sonra renk verme sorunları için de ayrıştırıcı işlemi uygulanır. Hemen ardından ise sanayi tipi özel çamaşır makineleri içerisinde kusursuz bir temizlik ile yorganlarınız tamamen temizlenir. Yorganlarınızı adresinize kadar gelip alıyoruz ve titiz bir temizlik hizmeti sonrası söz verilen zaman içerisinde sizlere teslim ediyoruz.

Profesyonel bir temizlik hizmeti

Aşamalı bir şekilde ve planlı olarak yorganlarınız üzerindeki tüm farklı leke, kir ya da tozlar özenli bir şekilde temizlenir. Bu alanda uzman bir kadro ile yorganlarınız profesyonel bir temizlik işleminin ardından özel olarak ambalajlanır ve adresinize teslim edilir. Hem yorgan yıkama aşamasında hem de özel olarak muhafaza işlemi sonrası teslim etme noktasında sizlere büyük bir güven sunmaktayız. Tüm yorgan çeşitleriniz garanti hizmeti altında sizden alınır ve eksiksiz bir çalışma ile tamamen temiz bir duruma getirilir.

Dikkatli bir çalışma

Yorgan yıkama işlemleri büyük bir dikkat ve hatasız bir çalışma ister. Firmamız bünyesinde bulunan özel temizlik malzemeleri ile birlikte son teknoloji makineler eşliğinde öncelik olarak belirli bir takım lekelerde ayrıştırma yapıldıktan sonra tüm temizlikleri bu cihazlar içerisinde yapılır ve sizlere özel ambalajları eşliğinde sunulur. En uygun fiyatlar ve bu alanda büyük bir tecrübe ile önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetidir. Yorganlar üzerindeki tüm lekeler dikkatli bir şekilde öncelik olarak yumuşatılır ve daha sonra özel yöntemler ışığı altında tüm zorlu lekelere müdahalede bulunulur. Size sunduğumuz güven içerisinde birbirinden farklı yorgan çeşitleriniz her zaman kaliteli bir hizmet ışığı altında temizlenmekte ve sizlere sunulmaktadır.