ec
Kış Mevsiminde Koltuk Yıkama
Ankara Buharlı Koltuk Yıkama®
ec
Kredi Kartlarına 2-3-6-9-12 Taksit
Bonus, World, Maximum, CardFinans, Paraf, Axess ve Advantage özellikli kredi kartlarına 2-3-6-9-12 taksit kampanyasını kaçırmayın!
TAKSİTLİ ÖDEME SEÇENEKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ!

Bahar Temizliğinde Halı Yıkamanın Önemi

Bahar Temizliğinde Halı Yıkamanın Önemi

Havaların ısınması ile bayanlar artık bahar temizliği yapmaktadır. Ev hanımlarının yardımına koşan halı yıkama firmaları sayesinde üstlerinden büyük bir yük kalkmaktadır. Güvenilir ve lider olan Bağlıca halı yıkama Ankara ve çevre ilçelerde müşterilere hizmet etmektedir. Özel makinelerle yıkanan halıların türüne göre özenle yıkanmaktadır. Halıların temizliği sırasında kaliteli ürünler tercih edilmektedir. Halı yıkama servisinde tecrübeli ve deneyimli çalışanlar yer almaktadır. Eskiden kapı önlerinde ve balkonlarda yıkanan halılar deterjan ve su faturasının kabarık gelmesi gibi ev sahibine maddi zararlar vermektedir. Hanımların yorulmasına artık gerek kalmadan son derece modern ve kısa sürede yıkanmış kurutulmuş halılar evinize kadar teslim edilmektedir.

HALILAR ŞİMDİ DAHA TEMİZ VE GÜZEL

Halılar devamlı olarak kullanıldığından zaman için kirlenmektedir. Ev veya işyerinde kullanılan halıların temizliği ilk olarak halıların üzerindeki tozların alınması ile başlamaktadır. Sonrasında otomatik halı yıkama makineleri sayesinde halının cinsine göre yıkama süreleri bulunmaktadır. Son aşamada halı sıkma makinelerinde kurutulmaktadır. Batıkent halı yıkama son dönemlerde binlerce insan teknolojik hizmetlerden faydalanmaktadır. Sağlık açısından son derece önemli olan halılar özellikle çocuk sahibi olan ailelerin halı yıkama konusunda titiz davranmaktadır. Halı yıkama talepleri eskiye oranla daha fazla artmasının sebebi firmanın hizmet kalitesi ile alakalı bir durumdur. Halı yıkama firmaları uygun fiyatlar ve mükemmel temizlikle halıların uzun ömürlü kalmasını sağlamaktadır.

HALI YIKAMA FİRMALARI VE KALİTESİ

Halı temizleme işlemleri sırasında lekelerin giderilmesi için özel ürünler kullanılmaktadır. Ücretsiz servis imkânı ve günün her saatinde gönül rahatlığı ile firma ile konuşarak halılarınızı servise teslim edebilirsiniz. Halılar zaman içerinde sağlığınıza zarar verici bakterileri barındırdığından devamlı olarak yıkanması gerekmektedir. Özel olarak kullanılan halı şampuanları doğal ve bitkisel içerikli olup özel makinelerde yıkama işlemleri yapılmaktadır. Elvankent halı yıkama derinlemesine temizlik yaparak parlaklığına anında kavuşmaktadır. Solmayan ve kısa sürede kuruyan halılar çalışanlar tarafından halı yıkama işlemleri hizmeti her geçen gün hızla artmaktadır. Halıların metrekaresine göre bütçenize uygun fiyatlarla belirlenmektedir. Firma yetkilileri tarafından müşteri memnuniyeti ön planda tutulduğundan hizmetin kalitesi de artmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Halı Yıkamada Öncü başlıklı makalemizde Eryaman Halı Yıkama, Etimesgut Halı Yıkama ve Sincan Halı Yıkama hakkında bilgiler verilmektedir.

01 Nisan 2017
0 0 oylar
Article Rating
Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Geri bildirimler
Tüm yorumları göster