ec
Kış Mevsiminde Koltuk Yıkama
Ankara Buharlı Koltuk Yıkama®
ec
Kredi Kartlarına 2-3-6-9-12 Taksit
Bonus, World, Maximum, CardFinans, Paraf, Axess ve Advantage özellikli kredi kartlarına 2-3-6-9-12 taksit kampanyasını kaçırmayın!
TAKSİTLİ ÖDEME SEÇENEKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ!

Halınıza Sihirli Dokunuş

Halınıza Sihirli Dokunuş

Günlerce iş stresi altında o toplantıdan bu toplantıya koştunuz ve yorgunluktan öldünüz. Tam hafta sonu geldi, güzel bir keyif yapayım artık dediniz ki bir baktınız o yoğun süreçte ev de biriken çamaşır- bulaşıklar, ütüler, her yerden topladığınız kıyafetler… Evet anlaşıldı bugün de size ev de mesai var. Bu kararı aldıktan sonra o gün artık günlerden temizlik ilan edilmiş, evde ne var ne yoksa temizleme moduna girilmiştir. Peki ya çamaşırı, bulaşığı, ütüsü derken her birine nasıl zaman ayırıp da temizleyeceksiniz? İşte böyle düşünmeye başladığınız zaman size birinin güzel bir şeyler söylemesi gereklidir.Mesela biri dese ki, Halılarınızı biz alalım en geç 3-4 güne kadar yıkayalım tıpkı yeni alındığı günkü haline çevirelim sonra da evinize geri getirelim? Ne derdiniz?
Biz bunun cevabını buradan duyuyor gibiyiz. Hiç şüphesiz ki böyle bir teklife karşı koyabilecek bir bayan yoktur. Hele ki böyle zor durumda kaldığınız, her yerden bir işin çıktığı bir günde…
Evet böyle bir hizmet gerçekten var ve bu hizmeti sizlere Elvankent Halı Yıkama sunuyor. Halılarınızı ölçüsü ne olursa olsun eski yeni demeden alıp, son sistem makinelerle yıkayıp derinlemesine temizledikten sonra sizlere teslim eden Elvankent Halı yıkama üstelik bu hizmeti sizlere çok çok kısa zamanlarda sunuyor.Eğer sizde halınızın derinlemesine temizlenmesini istiyorsanız, sizinde vaktiniz yoksa düşünmeyin bizi arayın!

Bir önceki yazımız olan Bebekler İçin Halı Temizliği ve Önemi başlıklı makalemizde Sincan Halı Yıkama hakkında bilgiler verilmektedir.

08 Mayıs 2017
Etiketler:
0 0 oylar
Article Rating
Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Geri bildirimler
Tüm yorumları göster