yandex
Ankara Buharlı Koltuk Yıkama®

Halınıza Sihirli Dokunuş

Ultraviyole Işınla Koltuk ve Yatak Temizliği

Geçici olarak halı yıkama hizmeti vermemekteyiz. Koltuk yıkama hizmetimizden faydalanmak isterseniz buraya tıklayıp bilgi alabilirsiniz ya da 0312 911 80 16 numaralı telefonla görüşebilirsiniz.

Günlerce iş stresi altında o toplantıdan bu toplantıya koştunuz ve yorgunluktan öldünüz. Tam hafta sonu geldi, güzel bir keyif yapayım artık dediniz ki bir baktınız o yoğun süreçte ev de biriken çamaşır- bulaşıklar, ütüler, her yerden topladığınız kıyafetler… Evet anlaşıldı bugün de size ev de mesai var. Bu kararı aldıktan sonra o gün artık günlerden temizlik ilan edilmiş, evde ne var ne yoksa temizleme moduna girilmiştir. Peki ya çamaşırı, bulaşığı, ütüsü derken her birine nasıl zaman ayırıp da temizleyeceksiniz? İşte böyle düşünmeye başladığınız zaman size birinin güzel bir şeyler söylemesi gereklidir. Mesela biri dese ki, Halılarınızı biz alalım en geç 3-4 güne kadar yıkayalım tıpkı yeni alındığı günkü haline çevirelim sonra da evinize geri getirelim? Ne derdiniz?

Biz bunun cevabını buradan duyuyor gibiyiz. Hiç şüphesiz ki böyle bir teklife karşı koyabilecek bir bayan yoktur. Hele ki böyle zor durumda kaldığınız, her yerden bir işin çıktığı bir günde…
Evet böyle bir hizmet gerçekten var ve bu hizmeti sizlere Elvankent Halı Yıkama sunuyor. Halılarınızı ölçüsü ne olursa olsun eski yeni demeden alıp, son sistem makinelerle yıkayıp derinlemesine temizledikten sonra sizlere teslim eden Elvankent Halı yıkama üstelik bu hizmeti sizlere çok çok kısa zamanlarda sunuyor.Eğer sizde halınızın derinlemesine temizlenmesini istiyorsanız, sizinde vaktiniz yoksa düşünmeyin bizi arayın!

Etiketler:
0 0 oylar
Kullanıcı Oyu
Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Geri bildirimler
Tüm yorumları göster