yandex
Ankara Buharlı Koltuk Yıkama®

Halı Yıkamada Kullanılan Deterjanın Önemi

Ultraviyole Işınla Koltuk ve Yatak Temizliği

Geçici olarak halı yıkama hizmeti vermemekteyiz. Koltuk yıkama hizmetimizden faydalanmak isterseniz buraya tıklayıp bilgi alabilirsiniz ya da 0312 911 80 16 numaralı telefonla görüşebilirsiniz.

Halınızı yıkarken onun ne kadar temizlendiğini, yeteri kadar steril olduğunu anlamanız ve içinizin rahat etmesi için iyi bir deterjan kullanmanız gerekir. Sizin içinizin rahat etmesi önemlidir ve bunun nedeni de alerjenik bir rahatsızlık geçirmemenizi sağlamak içindir. Halınızın bu etkisini görmemek için Eryaman halı yıkamada halınızı yıkatabilir ya da Eryaman halı yıkamanın kullandığı deterjan ya da şampuanla halınızı yıkayıp rahat edebilirsiniz.

Kullandığınız Halı Şampuanının Önemi

Halınız için kullandığınız şampuanın öncelikle insan sağlığını tehdit eden ya da zarar veren herhangi bir kimyasal madde içermemesi gerekir. Halıyı yıkarken her yerine nüfuz edebilmesi için bu şampuanın çözünürlüğü yüksek ve iyi olmalı ayrıca su ile de kolayca durulanabilir olmalıdır. Halı yıkamanın sonlandığı esnada halının üzerinde köpük yani her hangi bir kimyasal kalmamalıdır. Kir halının havları arasında birikir ve halı yıkama şampuanı da bu kirleri havların arasından çekip çıkarabilecek ve yok edebilecek özelliğe sahip olmalıdır. Bunun yanında kullandığınız kimyasal maddenin halıyı yıpratıp onun ömrünü kısaltmaması gerekir ve halıya bir parlaklık vermesi gerekir.
Halı yıkama işlemi için aslında piyasada pek çok ürün vardır yani halı yıkama sadece tek bir ürünle değil pek çok ürünle gerçekleştirilebilir. Ancak halı yıkamanın tek ürünle tamamlanabilmesi çok önemlidir ve ürünün kalitesini gösterir. Ürünün halıyı hem parlatması hem de yumuşatması onun yeterince iyi olduğunu gösterir.

0 0 oylar
Kullanıcı Oyu
Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Geri bildirimler
Tüm yorumları göster