yandex
Ankara Buharlı Koltuk Yıkama®

Profesyonel Bir Halı Temizliği

Ultraviyole Işınla Koltuk ve Yatak Temizliği

Geçici olarak halı yıkama hizmeti vermemekteyiz. Koltuk yıkama hizmetimizden faydalanmak isterseniz buraya tıklayıp bilgi alabilirsiniz ya da 0312 911 80 16 numaralı telefonla görüşebilirsiniz.

Birbirinden değişik halı çeşitleri belli bir zaman çerçevesinde kirlenir. Bu yüzden genel olarak yılda 2 defa olmak üzere tüm halılar bir yıkmadan geçmelidir. İçlerinde belli bir zaman içerisinde insan sağlığını tehdit eden bir takım mikroplar türeyebilmektedir. Bu noktada büyük bir kirlilik içerisinde halı çeşitlerinden her biri aynı zamanda birçok nedenden dolayı tozlanmakta ve bu yüzden de görsel açıdan kötü bir izlenim de yaratmaktadır.

Özellikle halılar içlerindeki tüm bu zararlı canlıların tamamen yok etmek adına evde yapılacak bir halı temizliği pek bir işe yaramaz. Bunun için birbirinden farklı aşamalar eşliğinde ve detaylı olarak kaliteli ve tam bir temizlik yapılmalıdır. Bu noktada sizler için Batıkent halı yıkama olarak en kaliteli hizmet çatısı altında birbirinden değişik bölümlerden tüm halı çeşitlerinizi gerçek kusursuz bir temizlik ile bütün halılarınızı en temiz haline getiriyoruz.

Tüm halılar için en kaliteli temizlik

Bu sayede özellikle de çocuğu olan ya da yaşlı ve bünyesi zayıf insanlar için halılarınız her hangi bir mikrop taşımadan uzun bir süre sağlığınızı büyük bir orandan korumaktadır. Üstelik halılarınızın kalitesi ya da modeline göre büyük bir dikkat içerisinde orijinalliğine özen göstererek temizliklerini profesyonel bir hizmet ışığı altında yapılmaktadır. Sizler için tüm halılarınız gelip ev ya da iş yeri adreslerinizden alıyor ve kusursuz bir temizlik hizmetinde sonra söz verdiğimiz zaman içerisinde teslim ediyoruz. Bu güne kadar birçok halı çeşitlerini titiz bir temizlikten geçirerek müşterilerimizden her daim olumlu geri dönüşler almış bulunmaktayız. Bu yüzden Elvankent halı yıkama olarak her türlü halı çeşit ve modellerinizi büyük bir gönül rahatlığı içerisinde teslim edebilirsiniz.

Güçlü temizlik makineleri ile kusursuz bir temizlik

Tüm halılarınız için firmamız bünyesinde bulunan ve büyük bir vakum gücüne sahip makineler aracılığı ile ilk olarak üzerinde bulunan tüm toz ya da bunun gibi her türlü pislik ön hazırlık olarak alınır. Daha sonra ise birbirinden değişik ve son teknoloji halı yıkama makineleri içerisinde ayrı ayrı belli bir düre yıkanarak iç kısımlarına işlemiş tüm mikrop ya da diğer bütün pislikleri tamamen ayıklamaktayız. Sizlere kaliteli bir hizmet vermek adına kendimizi sürekli olarak geliştirmekte ve teknolojiyi temizlik alanında devamlı takip etmekteyiz. Birbirinden değişik halı çeşitleri bünyesinde her bir halı çeşidi yıkanmasının ardından yine kaliteli bir takım özel makinelerden geçirilerek kurutulur ve son olarak ise her biri odalarda dinlenmeye bırakılır.

Sizin için halılarınızı firmamız bünyesinde dilediğiniz adresten alıp getirdikten sonra halılar adına özel olarak tuttuğumuz temizlik malzeme karışımları sayesinde en kaliteli halı temizliğini sunmaktayız. Müşteri memnuniyeti olarak her zaman kaliteli bir hizmet vermekteyiz ve bu hizmet bünyesinde Bağlıca halı yıkama olarak en uygun fiyatlar ile tüm halılarınızı en kaliteli hizmet anlayışı ve bu alanda uzman olan kadromuz sayesinde sizlere halı temizliği noktasında büyük bir güven aşılamaktayız.

0 0 oylar
Kullanıcı Oyu
Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Geri bildirimler
Tüm yorumları göster