ec
Kış Mevsiminde Koltuk Yıkama
Ankara Buharlı Koltuk Yıkama®
ec
Kredi Kartlarına 2-3-6-9-12 Taksit
Bonus, World, Maximum, CardFinans, Paraf, Axess ve Advantage özellikli kredi kartlarına 2-3-6-9-12 taksit kampanyasını kaçırmayın!
TAKSİTLİ ÖDEME SEÇENEKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ!

Halının Olması mı Olmaması mı Daha İyidir?

Halının Olması mı Olmaması mı Daha İyidir?

Geçici olarak halı yıkama hizmeti vermemekteyiz. Koltuk yıkama hizmetimizden faydalanmak isterseniz buraya tıklayıp bilgi alabilirsiniz ya da 0312 911 80 16 numaralı telefonla görüşebilirsiniz.

Evinizde halınızın olması size daha iyi ve sağlıklıymış gibi görünüyor olabilir ancak evinizde bulunan halınızın ne gibi canlılara özel flora oluşturduğunu asla bilemezsiniz. Bunların en bilinenleri maytlardır ki maytlar dışında pek çok canlı ve mikroorganizma da vardır.

Maytlar Zararlı Mıdır?

Maytlar (mite) aslında insan sağlığına zararsız yani nonpatojendir ancak ölü deri ve tozlarla beslenen bu böcek türü bazı insanların vücudunda zararlıymış gibi algılanıp onlarda alerjik bir etki oluşturmaktadır. Hatta bazı insanlarda sadece alerjik etki oluşturmayıp bunun yanında solunum zorluğu ve astımı olan insanlarda krizlere yol açabilir.

Maytlar daha çok halı, örtü, kıyafet ya da kumaşların üzerinde yaşarlar ve onların üzerinde üremeleri çok daha kolay olan gözle görülmeyen çok küçük canlılardır. Onlardan kurtulmak için ya halınızı Eryaman halı yıkama adındaki ya da başka halı yıkamacılarda yıkatabilirsiniz ya da evinizde halı kullanmayarak onlardan hemen kurtulabilirsiniz. Eryaman halı yıkamanın ve diğer halı yıkamacıların özelliği halınızı maytlarına kadar tüm alerjen maddelerden arındırıyor olmasıdır ki doğru halı yıkama ancak bu şekilde olur.

Halınızı Evinizden Uzaklaştırmanız Daha Sağlıklı Olabilir

Eğer halı temizliğinizi tam olarak gerçekleştiremiyor ve pek de güvenemiyorsanız halınızın temizliğine bu durumda evinizde halı kullanmamanız sizin ve aileniz için en sağlıklı olanı olacaktır. Halınızın mikroplarından kurtulamıyorsanız halınızdan kurtulmanız iyi bir tercih olacaktır.

Eryaman, Etimesgut, Sincan, Batıkent bölgelerinde faaliyet gösteren halı yıkama firmamıza 0312 911 80 16 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Halı Yıkamada Son Teknoloji başlıklı makalemizde Etimesgut Halı Yıkama ve halı yıkama hakkında bilgiler verilmektedir.

25 Haziran 2017
0 0 oylar
Article Rating
Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Geri bildirimler
Tüm yorumları göster