yandex
Ankara Buharlı Koltuk Yıkama®

Her Türlü Halı Temizliği

Ultraviyole Işınla Koltuk ve Yatak Temizliği

Geçici olarak halı yıkama hizmeti vermemekteyiz. Tüm halı çeşitleriniz için sizlere en kaliteli hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. Birbirinden farklı halı çeşitleri bilindiği üzere tüm ev ya da iş yerlerinde en fazla kirlenen eşya türleri olarak ön plana çıkmaktadır. Özellikle de tüm halı çeşitleri içerisinde halıların en diplerine kadar inmiş olan birbirinden farklı mikrop çeşitleri çocuklu aileler adına büyük bir tehlike arz etmektedir. Ne de olsa bebekleriniz ya da çocuklarınız sürekli olarak halılar üzerinde gezinmekte ve oynamaktadır. Bu yüzden sizlere Sincan halı yıkama  olarak en kaliteli hizmet çatısı altında tam bir profesyonel hizmet sunmaktayız. Firmamız bünyesinde evlerinize kadar gelerek tüm halı çeşitlerinizi alıyor merkezimizdeki ayrı bölümlerde son derece özel olarak bir takım farklı yıkama aşamalarından geçiriyoruz. Bu noktada halıların genel olarak bir yıl içerisinde 2 kez yıkanması gerektiğini de söylemekte gerek. Bu tür bir durum özellikle de yaz ve kış zamanları değişebilmektedir.

 Kaliteli bir temizlik hizmeti

Yani kışın biraz daha fazla yıkanması halıların iç kısımlarında barınacak birçok farklı mikropları tamamen atmak konusunda büyük bir yardımı olacaktır. Üstelik sadece bir takım bu tür mikroorganizmalar değil, aynı zamanda birbirinden değişik toz ya da daha farklı pislikler de yine halılarınız üzerinde birikmekte ve üstelik tüm halı çeşitlerinizi de büyük bir oranda kirli hale getirmektedir. Bu noktada birbirinden değişik halılarınız adına her türlü toz, pislik ya da mikroplardan tamamen arındırmak için baştan sona bir takım aşamalar ile sizlere kusursuz bir hizmet sunmaktayız.

Halıların öncelik olarak modellerine ya da türlerine göre ayrı odalara alınır ve bu odalar içerisinde bu alanda uzman çalışanlarımız ile ve firmamız bünyesinde bulunan birbirinden değişik büyük bir güce sahip vakumlu makineler eşliğinde öncelik olarak her türlü tozları tamamen temizlenir. Daha sonra ise bütün halılar aynı şekilde Eryaman halı yıkama hizmetleri çatısı altında bulunan son teknoloji yıkama makinelerinde bütün pislik, toz ya da özellikle de birbirinden değişik mikroorganizmalar tamamen halıların üzerinde çıkarılır ve halılarınız daha önce hiç olmadığı kadar temiz bir hal alır.

Son teknoloji halı yıkama makineleri

Bu noktada özellikle de her türlü halı çeşidi özel kurutma makinelerinde ve uzman çalışanlarımız kontrolü altında tamamen kurutulur ve dinlenmeniz adına ise bir takım özel odaları içerisinde bir süre için bekletilir. Bütün bu son derece kaliteli hizmetleri en uygun fiyatlar bünyesinde sunmaktayız. Önceliğimiz her daim müşteri memnuniyetidir ve bu anlayış içerisinde tüm halı modelleriniz profesyonel bir hizmet çatısı altında temizlikleri yapılmaktadır. Bunun için tek yapmanız gereken Etimesgut halı yıkama olarak bizimle iletişime geçmenizdir. Adresiniz nerede olursa olsun bütün halılarınızı alıyor ve titiz bir temizlik içerisinde temizleyip söz verdiğimiz zaman içerisinde sizlere teslim ediyoruz. Üstelik tüm halılarınız özel bir takım parfümler ile kokulandırılırken özel poşetler içerisinde sizlere kirlenmeden teslim etmekteyiz.

0 0 oylar
Kullanıcı Oyu
Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Geri bildirimler
Tüm yorumları göster