Ankara Buharlı Koltuk Yıkama

  Yerinde Koltuk Yıkama Nasıl Yapılıyor?

  Yerinde Koltuk Yıkama Nasıl Yapılıyor?

  Kaplan Temizlik Hizmetleri olarak sizleri bilgilendirmeye devam ediyoruz. Temizlik sektöründe 8 yıllık tecrübeye sahip firmamız koltuk yıkama işlemini profesyonel bir şekilde yapmaktadır.

  Yerinde Koltuk Yıkama İşleminde Hangi Makineler Kullanılıyor?

  Kullandığımız makineler temizlik sektöründe kullanılan profesyonel ekipmanlardır. Karcher marka koltuk yıkama makinesi ve yine Karcher marka buhar makinesi kullanıyoruz. Koltuk yıkama makinesinin güçlü vakumu sayesinde koltuklarınızdaki kirler sökülüp atılır. Buhar makinesi de yüksek sıcaklığıyla bakteri ve akarların yok edimesini sağlar.

  Yerinde Koltuk Yıkama İşleminde Hangi Temizleyiciler Kullanılıyor?

  Koltuk döşemelerine uygun olarak üretilen, tekstil ürünlerinde gönül rahatlığıyla kullanabildiğimiz, Sağlık Bakanlığı’ndan üretim izinli ERA 111 temizleyiciler kullanıyoruz.

  Lokal lekeler için yine aynı markanın ürünlerini kullanıyoruz ve böylece kahve, salça, sos, ketçap, su bazlı lateks boya, kusmuk, ilaç lekesi, çay, dondurma, meyve, çikolata, hardal, ayakkabı boyası, mürekkep, oje, küf, sarı lekeler, ruj, idrar, çamur, pas, kola gibi 100’den fazla lekede ve ağır kirde maksimum etki sağlayarak lekeleri çıkarabiliyoruz ancak döşemenin malzeme yapısı, lekenin oluştuğu tarih, çıkarmak için kullandığınız kimyasallar gibi etkilerden dolayı lekeleri çıkarmada %100 garanti veremiyoruz. Lekeleri çıkarmak için elimizden geleni yaptığımızı da belirtmek isteriz.

  Yerinde Koltuk Yıkama Nasıl Yapılıyor?

  Yerinde koltuk yıkama, adresinizde yapılıyor. Öncelikle buharlı koltuk yıkamanın yapılacağı yerde halı seriliyse halıyı kaldırıyoruz. Ardından koltuk yıkama makinesinde kullanmak üzere 1 oturma grubu için yaklaşık 10 litre ılık su alıyoruz. Konsantre temizleyiciyi sulandırdıktan sonra makine vasıtasıyla koltuklarınıza püskürtüyoruz.Koltukların her yerine temizleyiciyi eşit bir şekilde püskürttükten sonra temizleyicinin sayesinde gizli lekeler ortaya çıkıyor. Tüm lekeler için gerekli gördüğümüz durumlarda polisaj makinesiyle ya da elle fırçalama yapıyoruz. Hemen ardından buhar makinesiyle fırçalama işlemini gerçekleştiriyoruz. Tüm bu işlemlerin ardından koltuk yıkama makinesiyle vakumlama yaparak kirleri koltuklardan söküp alıyoruz.

  yerinde-buharli-koltuk-yikama-nasil-yapiliyorjpg

  Yerinde Koltuk Yıkama Fiyatları – Güncel

  CİNSKAMPANYALI FİYAT
  Mindersiz Oturma Grubu400 TL
  Minderli Oturma Grubu500 TL
  Kanepe200 TL
  Oturma Odası Mindersiz Köşe Takımı400 TL
  Oturma Odası Minderli Köşe Takımı500 TL
  Mindersiz Salon Köşe Takımı500 TL
  Minderli Salon Köşe Takımı600 TL
  Yatak (Çift Kişilik)200 TL
  Yatak (Tek Kişilik)150 TL
  Berjer50 TL
  Puf50 TL
  Sandalye30 TL
  Chester tarzı koltuklar, keten döşemeler vb. özel durumlar için lütfen arayınız.
  Temizlik malzemelerine ve akaryakıtlara gelen zamlar, işçilik giderlerinin artması nedenleriyle son fiyat güncellemesi siz değerli müşterilerimizi minimum düzeyde etkileyecek şekilde 1 Aralık 2022 tarihinde yapılmıştır. (Bir önceki zam tarihi: 4 Mayıs 2022 - 17 Aralık 2021)

  Kaplan Temizlik Hizmetleri – Buharlı Koltuk Yıkama

  Firmamızdan buharlı koltuk yıkama hizmeti almak isterseniz 0505 445 60 20 numaralı telefonu aramanız yeterlidir.

  Bir önceki yazımız olan Ankara Buharlı Koltuk Yıkama başlıklı makalemizde 03129118016 ve Koltuk Yıkama hakkında bilgiler verilmektedir.

  27 Temmuz 2020
  134 görüntülenme

  ZİYARETÇİ YORUMLARI

  Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  BİR YORUM YAZIN

  Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

  WhatsApp'tan Yazın
  Tıkla Ara