yandex
Ankara Buharlı Koltuk Yıkama®

Halı Yıkama Makinesi

Ultraviyole Işınla Koltuk ve Yatak Temizliği

Geçici olarak halı yıkama hizmeti vermemekteyiz. Koltuk yıkama hizmetimizden faydalanmak isterseniz buraya tıklayıp bilgi alabilirsiniz ya da 0312 911 80 16 numaralı telefonla görüşebilirsiniz.

Son yıllarda birçok insan halılarını elde yıkamak yerine halı yıkama makinelerinde yıkamayı tercih etmektedir. Bu konuda insanlar çok doğru bir davranış içerisindedirler çünkü halı yıkama makinelerinin elde yıkamaya göre çok fazla avantajı bulunmaktadır.

Halı yıkama makineleri teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık her semtte bulunan sıradan makinelere dönüşmüştür. Eskiden halı yıkama firmaları bulunmaktaydı fakat fazla firma olmadığından rekabet yoktu ve fiyatlar aşırıya kaçmaktaydı. Halı yıkama makineleri elde yıkamaya göre daha az su harcayarak her açıdan ekonomik bir yıkama sağlamaktadır. Halı yıkamada ki temel amaç kirleri yok etmektir. Elde yıkama yapıldığı zaman halılar sadece soğuk su ve deterjanla yıkanır fakat bu kullanılan malzemeler pek hijyenik yıkama sağlamaz.

Mikropların ölmesi için suyun belirli sıcaklıkta ve etkili halı yıkama kimyasallarının kullanılması gerekmektedir. Halı yıkama firmaları da bu konuyu çok iyi bildikleri için makinelerde ki ayarları bu şekilde yaparak verimli bir yıkama gerçekleştirir. Çoğu halı yıkama firmasında halılar yıkandıktan sonra kuruması için epeyce bir süre beklenilir fakat Etimesgut halı yıkama firmasında kurutma teknolojisi de kullanılarak halılar çok kısa süre içerisinde kurutulmaktadır.

Sonuç olarak halı yıkama firmaları dururken elde halı yıkamak boş yere emek ve zaman israfıdır. Etimesgut halı yıkama firmasıyla çok kısa süre içerisinde halılarınızı uygun fiyata yıkatıp evinizde güven ve huzur içinde kullanabilirsiniz üstelik çok uygun fiyata.

0 0 oylar
Kullanıcı Oyu
Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Geri bildirimler
Tüm yorumları göster