yandex
Ankara Buharlı Koltuk Yıkama®

Koltuk Yıkama Hizmetimizle Armut’tayız

Ultraviyole Işınla Koltuk ve Yatak Temizliği

NOT: Armut.com’da halen hizmet veren hesabımız bulunmasına rağmen, yüksek teklif ücretleri ve komisyon oranlarından kaynaklanan ek ücretleri müşterilerimize yansıtmamak bu platformdan gelen müşteri tekliflerine dönüş yapmamaktayız.

“Hizmet piş, ağzıma düş” mottosuyla faaliyet gösteren armut.com’un güvencesiyle buharlı koltuk yıkama hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Buharlı koltuk yıkama hizmetimizde ekipman olarak Alman malı Karcher marka profesyonel koltuk yıkama makineleri ve yine Karcher marka buhar makinesi kullanıyoruz. Vakum gücü yüksek makinelerimiz sayesinde koltuklarınız kısa sürede kurur ve “kusma” diye tabir edilen durum yaşanmaz. Ancak her ihtimale karşı garantili koltuk yıkama hizmetimizle yanınızdayız. En ufak sorunda bir telefon kadar yakınınızdayız ve yaşanılan sorunu ücretsiz telafi etmekteyiz.

Kullandığımız temizleyiciler İzmir’de Sabuncuoğlu Kimya tarafından üretilen ve 80 ülkeye ihraç edilen ERA 111 marka temizleyicilerdir. Koltuk döşeme temizleyicisi ve lokal leke sökücüler sayesinde çikolata, meyve, küf, pas, kan, mürekkep, kahve, gıda boyası, ketçap, ayakkabı boyası ve benzeri bir çok lekeyi çıkarmaktadır ancak bazı durumlarda (döşemenin malzeme yapısı, lekenin oluşum tarihi, lekeyi çıkarmak için daha önce uygulanan yöntemler ve temizleyiciler) lekeler maalesef çıkmamaktadır.

GÜNCEL KOLTUK YIKAMA FİYAT LİSTESİ İÇİN TIKLAYINIZ.

Ankara Buharlı Koltuk Yıkama®

Buharlı Koltuk yıkama hizmetinde randevulu olarak çalışmaktayız. Çalışma süremiz yıkanacak eşyalara bağlı olarak ortalama 1-1,5 saat sürmektedir. Çalışma saatlerimiz 10:00-22:00 arasındadır. İş yoğunluğumuza göre en geç 10-15 gün içinde randevu vermekteyiz.

Randevu almak için 0312 911 80 16 numaralı telefonu arayabilir ya da sitemizde üst kısımda ki menüde yer alan “Servis Talep Formu”nu doldurabilirsiniz.

0 0 oylar
Kullanıcı Oyu
Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Geri bildirimler
Tüm yorumları göster