Ankara Buharlı Koltuk Yıkama
Buharlı Koltuk Yıkamada Kampanya!
7 Kişilik mindersiz oturma grubu temizliği 250 TL, minderli oturma grubu temizliği 300 TL. Kanepe, yatak, baza temizliğinde ekstra indirimleri kaçırmayın!
TÜMÜNÜ GÖR

Ankara Buharlı Koltuk Temizleme

Ankara Buharlı Koltuk Temizleme

Ankara Buharlı Koltuk Temizleme” başlıklı bu yazımızda Ankara’nın her yerinde verdiğimiz buharlı koltuk yıkama hizmeti hakkında detaylı bilgiler yer alıyor.

Buharlı Koltuk Temizleme Nedir? Nasıl Yapılır?

Buharlı Koltuk Temizleme Nedir?

Sulu koltuk yıkamaya ek olarak yüksek sıcaklıktaki buharla mayt ve bakterilerin yok edilmesi, kirlerin kolayca çıkması sağlanıyor.

Buharlı Koltuk Temizleme Nasıl Yapılır?

İki kişilik temizlik ekibimiz adresinize gelir. Temizlik yapılacak odada halı seriliyse kaldırılır. Etrafta yer alan eşyalar kenara çekilir ya da odanın dışına çıkarılır. Karcher marka koltuk yıkama makinesiyle ERA 111 marka temizleyici sulandırılarak koltuklara püskürtülür. Ardından lokal lekeler ve kir tabakası varsa bunları çıkarmak için elle ya da polisaj makinesiyle fırçalama yapılır. Sonrasında Karcher marka buhar makinesiyle yüksek sıcaklıkta buharla koltuklar fırçalanarak koltuk temizleme işlemine devam edilir. Tüm bu işlemlerin ardından koltuk yıkama makinesiyle vakumlama işlemi gerçekleştirilir. Çıkmayan leke ve kirler için aynı işlemler tekrarlanır. Buharlı koltuk temizleme işlemi yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Ankara Buharlı Koltuk Temizleme

Buharlı Koltuk Temizleme Fiyatları – Güncel

CİNSKAMPANYALI FİYAT
Mindersiz Oturma Grubu250 TL
Minderli Oturma Grubu300 TL
Kanepe125 TL
Oturma Odası Mindersiz Köşe Takımı250 TL
Oturma Odası Minderli Köşe Takımı300 TL
Mindersiz Salon Köşe Takımı350 TL
Minderli Salon Köşe Takımı400 TL
Yatak (Çift Kişilik)150 TL
Yatak (Tek Kişilk)100 TL
Berjer30 TL
Puf30 TL
Sandalye20 TL
Otomobil Koltuğu300 TL'den başlayan fiyatlarla...
Chester tarzı koltuklar, keten döşemeler vb. özel durumlar için lütfen arayınız.
Temizlik malzemelerine ve akaryakıtlara gelen zamlar, işçilik giderlerinin artması nedenleriyle son fiyat güncellemesi siz değerli müşterilerimizi minimum düzeyde etkileyecek şekilde 4 Mayıs 2022 tarihinde yapılmıştır. (Bir önceki zam tarihi: 17 Aralık 2021)

Kaplan Temizlik Hizmetleri – Buharlı Koltuk Temizleme

Etimesgut merkezli firmamız Ankara’nın her yerinde buharlı koltuk yıkama hizmeti vermektedir. Bize 0312 244 01 40 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Ankara Buharlı Koltuk Yıkama başlıklı makalemizde Buharlı Koltuk Yıkama - 0312 244 01 40 ve Koltuk Yıkama hakkında bilgiler verilmektedir.

03 Ağustos 2020
107 görüntülenme

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Değerli müşterimiz, temizlik ekiplerimiz maske, eldiven ve galoş kullanarak çalışmakta olup sizlerin de sağlığı için çalışma ortamında bulunmamanızı rica ederiz.
close
Tıkla Ara