yandex
Ankara Buharlı Koltuk Yıkama®

Çamaşırları Koltuklara Sererek Kurutmayın

Ultraviyole Işınla Koltuk ve Yatak Temizliği

Çamaşırları evin içinde kurutmanın sağlık açısından bir takım sorunlara neden olmasının yanı sıra koltuklara sererek kurutmanın da zararları vardır. Ankara Buharlı Koltuk Yıkama olarak bu yazıyı sizler için hazırladık.

Ankara’da buharlı koltuk yıkama hizmeti almak için 0312 911 80 16 numaralı telefonu arayınız.

Güncel fiyat listesi için tıklayınız.

İlk önce sağlık açısından ele alacak olursak; çamaşır makinesinden yeni çıkmış ıslak çamaşırları evde radyatör peteklerinde ya da askılarda kurutmak ev içerisindeki nem oranını yükselteceği için küf, mite ve bazı mikroorganizmaları harekete geçirir ve çoğalmalarına neden olur. Bunlar da çeşitli hastalıklara neden olmaktadır.

Çamaşırları, Koltuklara Sererek Kurutmayın!
Çamaşırları, Koltuklara Sererek Kurutmayın!

İkinci olarak ıslak çamaşırlar koltuklarınıza geri dönüşü olmayan zararlar verebilir. Çamaşır askınızda yer kalmadığı durumlarda ıslak çamaşırları oturma grubunuzun üzerine sererseniz koltuklarınızda küf oluşumuna neden olursunuz. Bu durumu sürekli tekrarlamanız durumunda koltuklarınız küf lekesiyle kaplanır ve aileniz için de tehlikeli bir durum oluşturur. Ayrıca küf lekelerini çıkarmaya çalışmanız da işe yaramayacaktır. Ağacın kökleri gibi derinlere işleyen küfler için ne biz koltuk yıkama makineleriyle bir şey yapabiliriz ne de siz elle silerek temizleyebilirsiniz. Çamaşırlarınızı dışarı asmanız ya da kurutma makinesinde kurutmanız durumunda bu sorunlarla karşılaşmayacağınız için Ankara Buharlı Koltuk Yıkama olarak bu iki yöntemi tavsiye ediyoruz.

Ankara Buharlı Koltuk Yıkama firmasının tanıtım broşürü.

Ankara Koltuk Yıkama Hizmetimizden Kısa Videolar

5 1 oy
Kullanıcı Oyu
Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Geri bildirimler
Tüm yorumları göster