ec
Kış Mevsiminde Koltuk Yıkama
Ankara Buharlı Koltuk Yıkama®
ec
Kredi Kartlarına 2-3-6-9-12 Taksit
Bonus, World, Maximum, CardFinans, Paraf, Axess ve Advantage özellikli kredi kartlarına 2-3-6-9-12 taksit kampanyasını kaçırmayın!
TAKSİTLİ ÖDEME SEÇENEKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ!

Çamaşırları Koltuklara Sererek Kurutmayın

Çamaşırları Koltuklara Sererek Kurutmayın

Çamaşırları evin içinde kurutmanın sağlık açısından bir takım sorunlara neden olmasının yanı sıra koltuklara sererek kurutmanın da zararları vardır. Ankara Buharlı Koltuk Yıkama olarak bu yazıyı sizler için hazırladık.

Koltuk yıkama hizmeti almak için 0312 911 80 16 numarakı telefonu arayınız.

Güncel fiyat listesi için tıklayınız.

Kedi Çişi Kokusuna Amonyaksız Enzimli Çözüm

İlk önce sağlık açısından ele alacak olursak; çamaşır makinesinden yeni çıkmış ıslak çamaşırları evde radyatör peteklerinde ya da askılarda kurutmak ev içerisindeki nem oranını yükselteceği için küf, mite ve bazı mikroorganizmaları harekete geçirir ve çoğalmalarına neden olur. Bunlar da çeşitli hastalıklara neden olmaktadır.

İkinci olarak ıslak çamaşırlar koltuklarınıza geri dönüşü olmayan zararlar verebilir. Çamaşır askınızda yer kalmadığı durumlarda ıslak çamaşırları oturma grubunuzun üzerine sererseniz koltuklarınızda küf oluşumuna neden olursunuz. Bu durumu sürekli tekrarlamanız durumunda koltuklarınız küf lekesiyle kaplanır ve aileniz için de tehlikeli bir durum oluşturur. Ayrıca küf lekelerini çıkarmaya çalışmanız da işe yaramayacaktır. Ağacın kökleri gibi derinlere işleyen küfler için ne biz koltuk yıkama makineleriyle bir şey yapabiliriz ne de siz elle silerek temizleyebilirsiniz. Çamaşırlarınızı dışarı asmanız ya da kurutma makinesinde kurutmanız durumunda bu sorunlarla karşılaşmayacağınız için Ankara Koltuk Yıkama olarak bu iki yöntemi tavsiye ediyoruz.

Ankara Koltuk Yıkama Hizmetimizden Kısa Videolar

Bir önceki yazımız olan Etlik Koltuk Yıkama başlıklı makalemizde Etlik Buharlı Koltuk Yıkama, Etlik Koltuk Yıkama ve Keçiören Koltuk Yıkama hakkında bilgiler verilmektedir.

18 Temmuz 2020
5 1 oy
Article Rating
Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Geri bildirimler
Tüm yorumları göster