yandex
Ankara Buharlı Koltuk Yıkama®

Ev Hanımlarının Yeni Modası

Ultraviyole Işınla Koltuk ve Yatak Temizliği

Geçici olarak halı yıkama hizmeti vermemekteyiz. Koltuk yıkama hizmetimizden faydalanmak isterseniz buraya tıklayıp bilgi alabilirsiniz ya da 0312 911 80 16 numaralı telefonla görüşebilirsiniz.

Eskiden bayanlar halılarını ya sokakta ya da evlerinin balkonlarında yıkarlardı. Günümüzde bu tabloyu görmek pek fazla mümkün değil çünkü insanlar artık halı yıkama firmalarını tercih etmektedirler.

İki durum arasında kıyaslama yapmaya kalkarsak bu durum pek de şaşırtıcı bir tablo değildir. Elde halı yıkamak çok zahmetli bir iştir. İnsanlar halıları yıkamak için çok fazla güç sarf etmektedirler ve bu emeklerinin karşılığını aldıklarını pek fazla söyleyemeyiz. Halılarımızda yıl içerisinde çok fazla mikrop birikir ve bu mikropları elde düşük sıcaklıktaki suda yıkayarak yok etmek mümkün değildir. Mikropları ancak yüksek sıcaklıkta ve kaliteli halı yıkamada kullanılan kimyasal maddelerle yıkarsak başarıya ulaşmak mümkündür.

Bu koşulları elde yıkayarak ulaşmak mümkün olduğundan halıları elde yıkadığımız zaman görüntü olarak temiz olabilir fakat halılar aslında hâlâ pistir. Bir diğer noktada elde halı yıkarken çok fazla su harcanır ve çeşitli diğer harcamaları da hesaplarsak halı yıkamak çok pahalı işe dönüşmektedir. Eğer halı yıkama firmalarına halıları teslim edersek daha uygun fiyata halılarımızı daha temiz şekilde yıkatıp daha kısa sürede halılarımızı temizletmiş oluruz.

Etimesgut civarında ikamet ediyorsanız Etimesgut halı yıkama firmalarını gönül rahatlığıyla tercih edebilirisiniz. Ankara Buharlı Koltuk Yıkama, Türkiye çapında en kaliteli firmalardandır.
Bu avantajları düşündüğümüz zaman halı yıkama firmalarını tercih etmemek için hiçbir sebep yoktur üstelik elde yıkamaya göre kesinlikler karlı bir iştir.

0 0 oylar
Kullanıcı Oyu
Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Geri bildirimler
Tüm yorumları göster