yandex
Ankara Buharlı Koltuk Yıkama®

Covid-19 Tedbirleriyle Buharlı Koltuk Yıkama

Ultraviyole Işınla Koltuk ve Yatak Temizliği

Korona pandemisi nedeniyle Mart – Temmuz ayları arasında hizmet vermeyen firmamız Ağustos ayında da Ankara’da salgının şiddeti artması nedeniyle hizmetlerine ara vermişti. Ankara’da salgının seyrinin düşmesiyle birlikte yeniden hizmet vermeye başladık.

Yaklaşık 8 yıldır koltuk yıkama hizmeti veren firmamız, Ankara’nın tüm bölgelerinde, yaz – kış demeden faaliyet göstermektedir.

Buharlı koltuk yıkama hizmetine gelen ekibimiz 2 kişiden oluşmaktadır. Maske, eldiven ve galoş kullanan personelimiz, gün içerisinde 3-4 eve girip çıktığı için hem kendi sağlıkları hem de siz değerli müşterilerimizin sağlıkları için gereken temizlik kurallarına en üst düzeyde riayet etmektedir. Personelimizin ateş ölçümleri günlük yapılmakta olup aylık olarak tutulmaktadır.

Buharlı koltuk yıkama işleminde kullandığımız ekipmanlar buhar makinemiz sayesinde bakteri ve virüslerden arındırılmaktadır.

Koltuk yıkama işleminde kullanılan temizleyicilerimiz Sabuncuoğlu Kimya’nın ERA 111 markalı endüstriyel ürünleridir. Kesinlikle sağlığa zararlı bir madde içermemektedir.

Kullandığımız ekipmanlar Karcher markadır ve yüksek vakum gücüyle koltuklarınızı kirlerden arındırır.

Bize 0312 911 80 16 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

0 0 oylar
Kullanıcı Oyu
Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Geri bildirimler
Tüm yorumları göster