Ankara Buharlı Koltuk Yıkama
Buharlı Koltuk Yıkamada Kampanya!
7 Kişilik mindersiz oturma grubu temizliği 300 TL, minderli oturma grubu temizliği 350 TL. Kanepe, yatak, baza temizliğinde ekstra indirimleri kaçırmayın!
TÜMÜNÜ GÖR

Dezenfeksiyon Hizmeti

Dezenfeksiyon Hizmeti

Dezenfeksiyon hizmetimize yeniden başladık. Kaplan Temizlik Hizmetleri olarak yerinde koltuk yıkama, yerinde halı yıkama, oto detaylı iç-dış yıkama, kaba inşaat temizliği hizmetlerimize de devam ediyoruz.

Salgınlara Karşı Dezenfeksiyon İşleminin Önemi

Covid-19 salgınının hüküm sürdüğü şu günlerde kişisel temizliğimizin yanı sıra ev ve iş yerlerinin de temizliğine dikkat etmemiz gerekiyor.

Evlerde Dezenfeksiyon Hizmeti

Covid-19 taraması pozitif çıkan hasta kişilerle beraber karantinaya alınan aile bireyleri 14 gün süreyle aynı ortamda yaşamak zorunda kalıyor ve hasta iyileştiği zamanda genel bir temizlik yapılarak virüslü ortamlar temizlenmeye çalışılıyor. Ancak bizim kullandığımız sisleme yöntemi kullanılamadığı için temizlenemeyen, ulaşılamayan noktalar kalıyor. İçinizin rahat etmesi için sisleme yöntemini kullanan temizlik firmalarını tercih etmeniz gerekiyor.

İş Yerlerinde Dezenfeksiyon Hizmeti

İş yerlerinde insan sirkülasyonu çok fazla olduğu için ve maalesef karantinada olması gerekirken dışarıya çıkanlar yüzünden büyük riskler oluşabiliyor. Herhangi bir olumsuz durumla karşılaşmamanız için periyodik aralıklarla dezenfeksiyon işlemini yaptırmanızı öneriyoruz.

Dezenfeksiyonda Kullanılan Malzemelerin Özellikleri

  • Anti-bakteriyeldir. Mikroorganizmalara ve virüslere karşı etkilidir.
  • Toksik değildir.
  • Renksizdir.
  • Kokusuzdur.
  • Uygulanan alandaki eşyalara zarar vermez.
  • Çevreye karşı duyarlıdır.
  • Ev ve iş yerlerinde güvenle kullanılabilir.

Dezenfeksiyon İşlemi Nasıl Yapılıyor?


Ultra Low Volume (ULV, Soğuk Sisleme) yöntemiyle dezenfeksiyon maddesini mikro parçacıklar halinde sisleme şeklinde uyguluyoruz. Bu sayede manuel basınçlı pompalara ya da profesyonel olmayan ekipmanlara göre çok daha etkili sonuçlar elde ediyoruz.

Ankara Dezenfeksiyon Hizmeti
Dezenfeksiyon uygulamasından bir örnek (Yapılan işleme göre sis yoğunluğu değişmektedir.)

Ankara Dezenfeksiyon Fiyatları (Güncel)

Oda SayısıFiyat
2+1600 TL
3+1700 TL
4+1800 TL
5+1900 TL

Ankara Dezenfeksiyon Hizmeti – Kaplan Temizlik

Dezenfeksiyon işlemi İçin 0505 445 60 20 numaralı telefondan randevu alabilirsiniz. Ankara’nın tüm bölgelerinde ücretsiz servisimizle hizmetinizdeyiz.

Ekstra İndirimler

İş yerleri, sinema, cafe vb. işletmelerin periyodik dezenfeksiyonu, apartmanların, sitelerin ve toplu konutların dezenfeksiyonu için teklif alınız.

Bir önceki yazımız olan Oto İç-Dış Detaylı Temizliği başlıklı makalemizde iç-dış detay temizlik ve oto yıkama hakkında bilgiler verilmektedir.

15 Kasım 2020
103 görüntülenme

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Değerli müşterimiz, temizlik ekiplerimiz maske, eldiven ve galoş kullanarak çalışmakta olup sizlerin de sağlığı için çalışma ortamında bulunmamanızı rica ederiz.
close
Tıkla Ara