ec
Kış Mevsiminde Koltuk Yıkama
Ankara Buharlı Koltuk Yıkama®
ec
Kredi Kartlarına 2-3-6-9-12 Taksit
Bonus, World, Maximum, CardFinans, Paraf, Axess ve Advantage özellikli kredi kartlarına 2-3-6-9-12 taksit kampanyasını kaçırmayın!
TAKSİTLİ ÖDEME SEÇENEKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ!

Dezenfeksiyon Hizmeti

Dezenfeksiyon Hizmeti

Dezenfeksiyon hizmetimiz bulunmamaktadır. Ankara Buharlı Koltuk Yıkama olarak yerinde koltuk yıkama, yerinde halı yıkama, oto detaylı iç-dış yıkama, kaba inşaat temizliği hizmetlerimize de devam ediyoruz.

Salgınlara Karşı Dezenfeksiyon İşleminin Önemi

Covid-19 salgınının hüküm sürdüğü şu günlerde kişisel temizliğimizin yanı sıra ev ve iş yerlerinin de temizliğine dikkat etmemiz gerekiyor.

Evlerde Dezenfeksiyon Hizmeti

Covid-19 taraması pozitif çıkan hasta kişilerle beraber karantinaya alınan aile bireyleri 14 gün süreyle aynı ortamda yaşamak zorunda kalıyor ve hasta iyileştiği zamanda genel bir temizlik yapılarak virüslü ortamlar temizlenmeye çalışılıyor. Ancak bizim kullandığımız sisleme yöntemi kullanılamadığı için temizlenemeyen, ulaşılamayan noktalar kalıyor. İçinizin rahat etmesi için sisleme yöntemini kullanan temizlik firmalarını tercih etmeniz gerekiyor.

İş Yerlerinde Dezenfeksiyon Hizmeti

İş yerlerinde insan sirkülasyonu çok fazla olduğu için ve maalesef karantinada olması gerekirken dışarıya çıkanlar yüzünden büyük riskler oluşabiliyor. Herhangi bir olumsuz durumla karşılaşmamanız için periyodik aralıklarla dezenfeksiyon işlemini yaptırmanızı öneriyoruz.

Dezenfeksiyonda Kullanılan Malzemelerin Özellikleri

  • Anti-bakteriyeldir. Mikroorganizmalara ve virüslere karşı etkilidir.
  • Toksik değildir.
  • Renksizdir.
  • Kokusuzdur.
  • Uygulanan alandaki eşyalara zarar vermez.
  • Çevreye karşı duyarlıdır.
  • Ev ve iş yerlerinde güvenle kullanılabilir.

Dezenfeksiyon İşlemi Nasıl Yapılıyor?


Ultra Low Volume (ULV, Soğuk Sisleme) yöntemiyle dezenfeksiyon maddesini mikro parçacıklar halinde sisleme şeklinde uyguluyoruz. Bu sayede manuel basınçlı pompalara ya da profesyonel olmayan ekipmanlara göre çok daha etkili sonuçlar elde ediyoruz.

Ankara Dezenfeksiyon Hizmeti
Dezenfeksiyon uygulamasından bir örnek (Yapılan işleme göre sis yoğunluğu değişmektedir.)

Ankara Dezenfeksiyon Fiyatları (Güncel)

Dezenfeksiyon hizmeti vermemekteyiz.

Ankara Dezenfeksiyon Hizmeti

Dezenfeksiyon işlemi İçin 03129118016 numaralı telefondan randevu alabilirsiniz. Ankara’nın tüm bölgelerinde ücretsiz servisimizle hizmetinizdeyiz.

Ekstra İndirimler

İş yerleri, sinema, cafe vb. işletmelerin periyodik dezenfeksiyonu, apartmanların, sitelerin ve toplu konutların dezenfeksiyonu için teklif alınız.

Bir önceki yazımız olan Etlik Koltuk Yıkama başlıklı makalemizde Etlik Buharlı Koltuk Yıkama, Etlik Koltuk Yıkama ve Keçiören Koltuk Yıkama hakkında bilgiler verilmektedir.

15 Kasım 2020
0 0 oylar
Article Rating
Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Geri bildirimler
Tüm yorumları göster