ec
Kış Mevsiminde Koltuk Yıkama
Ankara Buharlı Koltuk Yıkama®
ec
Kredi Kartlarına 2-3-6-9-12 Taksit
Bonus, World, Maximum, CardFinans, Paraf, Axess ve Advantage özellikli kredi kartlarına 2-3-6-9-12 taksit kampanyasını kaçırmayın!
TAKSİTLİ ÖDEME SEÇENEKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ!

Koltukları Silerek Temizlemenin Zararları Nelerdir?

Koltukları Silerek Temizlemenin Zararları Nelerdir?

Ankara Buharlı Koltuk Yıkama® olarak uzmanı olduğumuz Buharlı Koltuk Yıkama işlemiyle ilgili püf noktaları aktardığımız blog yazımızda bugün “koltukları silerek temizlemenin zararlarından” bahsedeceğiz.

Evlerimizde veya iş yerlerimizde kullandığımız koltuklar pek çok şeye maruz kalarak kirlenirler. Pencereyi açtığımızda içeri dolan havayla birlikte gözle görülmeyen tozlar, misafir kabul ettiğimizde onların elbiselerinden geçen kirler ya da kendi kıyafetlerimizden geçenler, üzerine dökülen yiyecekler, içecekler vs. koltukların kirlenmesine neden olur. Bunları silerek temizlemeye çalışmanın ne yazık ki hiçbir faydası yoktur.

Çünkü silerek temizlendiğinde kirlerin bir kısmı kurulama bezine geçse de büyük kısmı koltuk döşemelerinin alt tarafına geçer ve orada birikir. Bu işlemi her tekrarladığınızda döşemenin alt kısmında biriken kirler çoğalacak ve grimsi bir renk tabakası oluşturacaktır. Bu kirleri temizlemeye çalışırken kullanacağınız temizleyiciler daha sonra biz koltuk yıkamacıların lekeleri çıkarmasına engel olacaktır.

Koltukları Silerek Temizlemenin Zararları

Kirden dolayı koltukları siliyor ya da sildiriyorsanız bunu yapmanızı tavsiye etmiyoruz. Lekelerden dolayı sildiriyorsanız bunu da yapmamalısınız. Zira az önce bahsettiğimiz gibi marketlerde satılan temizleyiciler bizim kullandığımız ağır hizmet temizleyicilerinin işini zorlaştırmaktan başka bir işe yaramıyor. Eğer bir leke oluştuysa o lekenin bulunduğu bölgeyi suyla seyrelterek temizlemeye çalışmanız en doğru hareket olacaktır.

Ankara Buharlı Koltuk Yıkama® – Buharlı Koltuk Yıkama Hizmeti

Koltuk yıkama sektöründe hizmet vermeye başladığımız 2012 yılından bu yana temizlikle ilgili püf noktaları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Bize ulaşmak için 0312 911 80 16 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Biz Ankara Buharlı Koltuk Yıkama® olarak Karcher marka profesyonel makineler ve alanında en iyi temizleyici markası olan ERA 111 ile çalışarak koltuklarınızı temizleyerek sizleri memnun etmeye çalışacağız. Ankara’nın her yerine servisimiz bulunmaktadır.

Koltuk Yıkama Hizmetimizden Kısa Videolar

Daha fazla video için Youtube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Etlik Koltuk Yıkama başlıklı makalemizde Etlik Buharlı Koltuk Yıkama, Etlik Koltuk Yıkama ve Keçiören Koltuk Yıkama hakkında bilgiler verilmektedir.

21 Temmuz 2020
0 0 oylar
Article Rating
Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Geri bildirimler
Tüm yorumları göster