Ankara Buharlı Koltuk Yıkama
Buharlı Koltuk Yıkamada Kampanya!
7 Kişilik mindersiz oturma grubu temizliği 250 TL, minderli oturma grubu temizliği 300 TL. Kanepe, yatak, baza temizliğinde ekstra indirimleri kaçırmayın!
TÜMÜNÜ GÖR

Koltukları Silerek Temizlemenin Zararları Nelerdir?

Koltukları Silerek Temizlemenin Zararları Nelerdir?

Kaplan Temizlik Hizmetleri olarak uzmanı olduğumuz Buharlı Koltuk Yıkama işlemiyle ilgili püf noktaları aktardığımız blog yazımızda bugün “koltukları silerek temizlemenin zararlarından” bahsedeceğiz.

Evlerimizde veya iş yerlerimizde kullandığımız koltuklar pek çok şeye maruz kalarak kirlenirler. Pencereyi açtığımızda içeri dolan havayla birlikte gözle görülmeyen tozlar, misafir kabul ettiğimizde onların elbiselerinden geçen kirler ya da kendi kıyafetlerimizden geçenler, üzerine dökülen yiyecekler, içecekler vs. koltukların kirlenmesine neden olur. Bunları silerek temizlemeye çalışmanın ne yazık ki hiçbir faydası yoktur. Çünkü silerek temizlendiğinde kirlerin bir kısmı kurulama bezine geçse de büyük kısmı koltuk döşemelerinin alt tarafına geçer ve orada birikir. Bu işlemi her tekrarladığınızda döşemenin alt kısmında biriken kirler çoğalacak ve grimsi bir renk tabakası oluşturacaktır. Bu kirleri temizlemeye çalışırken kullanacağınız temizleyiciler daha sonra biz koltuk yıkamacıların lekeleri çıkarmasına engel olacaktır.

Koltukları Silerek Temizlemenin Zararları

Kirden dolayı koltukları siliyor ya da sildiriyorsanız bunu yapmanızı tavsiye etmiyoruz. Lekelerden dolayı sildiriyorsanız bunu da yapmamalısınız. Zira az önce bahsettiğimiz gibi marketlerde satılan temizleyiciler bizim kullandığımız ağır hizmet temizleyicilerinin işini zorlaştırmaktan başka bir işe yaramıyor. Eğer bir leke oluştuysa o lekenin bulunduğu bölgeyi suyla seyrelterek temizlemeye çalışmanız en doğru hareket olacaktır.

Kaplan Temizlik – Buharlı Koltuk Yıkama Hizmeti

Koltuk yıkama sektöründe 8. yılımızı tamamladığımız şu günlerde sizlerle püf noktaları paylaşmaya devam edeceğiz. Bize ulaşmak için 0312 244 01 40 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Biz Kaplan Temizlik Hizmetleri olarak Karcher marka profesyonel makineler ve alanında en iyi temizleyici markası olan ERA 111 ile çalışarak koltuklarınızı temizleyerek sizleri memnun etmeye çalışacağız. Ankara’nın her yerine servisimiz bulunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Ankara Buharlı Koltuk Yıkama başlıklı makalemizde Buharlı Koltuk Yıkama - 0312 244 01 40 ve Koltuk Yıkama hakkında bilgiler verilmektedir.

21 Temmuz 2020
129 görüntülenme

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Değerli müşterimiz, temizlik ekiplerimiz maske, eldiven ve galoş kullanarak çalışmakta olup sizlerin de sağlığı için çalışma ortamında bulunmamanızı rica ederiz.
close
Tıkla Ara