ec
Kış Mevsiminde Koltuk Yıkama
Ankara Buharlı Koltuk Yıkama®
ec
Kredi Kartlarına 2-3-6-9-12 Taksit
Bonus, World, Maximum, CardFinans, Paraf, Axess ve Advantage özellikli kredi kartlarına 2-3-6-9-12 taksit kampanyasını kaçırmayın!
TAKSİTLİ ÖDEME SEÇENEKLERİ İÇİN TIKLAYINIZ!

Koltuk Yıkamada ERA 111 Kalitesi

Koltuk Yıkamada ERA 111 Kalitesi

Ankara Buharlı Koltuk Yıkama® olarak buharlı koltuk yıkama hizmetimizde tercihimizi Türk malı ERA 111’den yana kullanıyoruz.

ERA 111’i Tercih Etme Nedenlerimiz

Koltuk döşemeleri için özel olarak üretilen ERA 111 Matik Koltuk Döşeme Temizleyicisi’nin Sağlık Bakanlığı’ndan üretim izni vardır. Döşemelere kesinlikle zarar vermez. Renk değişimine neden olmaz. Köpük ayarlı matik temizleyicidir, köpürmez. Koltukların parlaklık kazanmasını sağlar, yumuşatır.

Koltuk yıkama hizmetimizde ERA 111 matik koltuk döşeme temizleyicisinin yanı sıra A Type leke sökücü ve aynı markanın diğer bir takım lokal leke sökücülerini kullanıyoruz. Leke sökücüler Kahve, salça, sos, ketçap, su bazlı lateks boya, kusmuk, ilaç lekesi, dökülmüş yoğun çiğ yağ, yanmış yağ (sıçrama), meyve, kola, dondurma, alkollü içecek, gıda boyası, kan, hardal, şarap, meyve suyu, çay, süt, yoğurt, ruj, çamur, çikolata, ayakkabı boyası, oje, tükenmez kalem, mürekkep, küf lekesi, idrar, pas ve sarı lekeleri çıkarmaktadır ancak öncesinde başka temizleyicilerle müdahale etmeniz durumunda ya da lekelerin oluşum zamanına bağlı olarak lekelerin çıkma olasılığı azalabilmektedir.

Ankara Buharlı Koltuk Yıkama®

Kaliteli temizlik malzemeleriyle siz değerli müşterilerimiz için en iyi hizmete vermeye çalışıyoruz. Sizler de kaliteli hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız 0312 911 80 16 numaralı telefondan buharlı koltuk yıkama için randevu alabilirsiniz. Buharlı koltuk yıkama hizmetimizi Ankara’nın tüm bölgelerinde vermekteyiz.

Bir önceki yazımız olan Bağlıca Koltuk Yıkama başlıklı makalemizde Ahi Mesut Koltuk Yıkama, Bağlıca Buharlı Koltuk Yıkama ve Bağlıca Koltuk Yıkama hakkında bilgiler verilmektedir.

13 Temmuz 2020
0 0 oylar
Article Rating
Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Geri bildirimler
Tüm yorumları göster