yandex
Ankara Buharlı Koltuk Yıkama®

Koltuk Yıkamada ERA 111 Kalitesi

Ultraviyole Işınla Koltuk ve Yatak Temizliği

Ankara Buharlı Koltuk Yıkama® olarak buharlı koltuk yıkama hizmetimizde tercihimizi Türk malı ERA 111’den yana kullanıyoruz.

ERA 111’i Tercih Etme Nedenlerimiz

Koltuk döşemeleri için özel olarak üretilen ERA 111 Matik Koltuk Döşeme Temizleyicisi’nin Sağlık Bakanlığı’ndan üretim izni vardır. Döşemelere kesinlikle zarar vermez. Renk değişimine neden olmaz. Köpük ayarlı matik temizleyicidir, köpürmez. Koltukların parlaklık kazanmasını sağlar, yumuşatır.

era-111-i-tercih-etme-nedenlerimiz

Koltuk yıkama hizmetimizde ERA 111 matik koltuk döşeme temizleyicisinin yanı sıra A Type leke sökücü ve aynı markanın diğer bir takım lokal leke sökücülerini kullanıyoruz. Leke sökücüler Kahve, salça, sos, ketçap, su bazlı lateks boya, kusmuk, ilaç lekesi, dökülmüş yoğun çiğ yağ, yanmış yağ (sıçrama), meyve, kola, dondurma, alkollü içecek, gıda boyası, kan, hardal, şarap, meyve suyu, çay, süt, yoğurt, ruj, çamur, çikolata, ayakkabı boyası, oje, tükenmez kalem, mürekkep, küf lekesi, idrar, pas ve sarı lekeleri çıkarmaktadır ancak öncesinde başka temizleyicilerle müdahale etmeniz durumunda ya da lekelerin oluşum zamanına bağlı olarak lekelerin çıkma olasılığı azalabilmektedir.

Ankara Buharlı Koltuk Yıkama®

Kaliteli temizlik malzemeleriyle siz değerli müşterilerimiz için en iyi hizmete vermeye çalışıyoruz. Sizler de kaliteli hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız 0312 911 80 16 numaralı telefondan buharlı koltuk yıkama için randevu alabilirsiniz. Buharlı koltuk yıkama hizmetimizi Ankara’nın tüm bölgelerinde vermekteyiz.

5 1 oy
Kullanıcı Oyu
Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Geri bildirimler
Tüm yorumları göster