yandex
Ankara Buharlı Koltuk Yıkama®

Halı Yıkamada Öncü

Ultraviyole Işınla Koltuk ve Yatak Temizliği

Geçici olarak halı yıkama hizmeti vermemekteyiz. Koltuk yıkama hizmetimizden faydalanmak isterseniz buraya tıklayıp bilgi alabilirsiniz ya da 0312 911 80 16 numaralı telefonla görüşebilirsiniz.

Sincan halı yıkama firmaları arasında yerini alan firmamız yıllardır bu sektörde güven ile hizmet vermektedir. Tecrübeli ekibimiz ve teknolojik yeniliklere uyum sağlayan makinelerimiz ile sizlere halı yıkamada temizliği ve hijyeni vaat ediyoruz.

Ayağınıza Gelen Hizmet

Halı yıkama işi oldukça zor bir iştir ve yıkamanın oldukça hijyenik ortamlarda yapılması gerekir. Bizler Eryaman halı yıkama hizmetleri sunarken sizlere kaliteli hizmeti sunarken aynı zamanda sizi halı yıkama işinin meşakkatinden ve de zorluklarından kurtarıyoruz. Siz de firmamız ile iletişime geçtiğiniz an en kısa sürede ekip arkadaşlarımız halılarınızı almak için evinize kadar gelecektir. Daha sonra teslimat için belirlenen saatte halılarınız yine ekip arkadaşlarımız tarafından evinize kadar bırakılacaktır.

Sektörün getirdiği yeniliklere açık olan ekibimiz gelişen teknolojiye de uyum sağlıyor ve halı yıkama konusunda hizmete sunulan en son makineler ile işimizi yapıyoruz. Böylece sıfır hata prensibi ile kaliteli ve güvenli bir hizmet sunmuş oluyoruz.

Doğal Ürünler ile Gelen Temizlik

Etimesgut halı yıkama olarak sizlerden teslim alınan halılarınız işinin uzmanı deneyimli personelimizce cinslerine göre ayrılır. Sonrasında ise tozlarından arındırılır. Tozları alınan halılar doğal şampuanlar ile halılara zarar verilmeden dikkatlice temizlenir. Şampuanından güzelce arındırılan halıların herhangi bir leke kalma olasılığı dikkate alınarak tekrar kontrolden geçirilir. Son kontrolleri yapılmış olan halı da herhangi bir lekenin kalmadığına ve temizlenmiş olduğuna kanaat getirildikten sonra aynı hassasiyet ile paketlenerek teslimatları yapılır. Teslimat için verilen tarihte halılarınız gecikmeksizin evinize kadar getirilir. Kaliteli ve anti bakteriyel ürünler ile halı temizlikleri yapıldığı için halılarınızda bakteri kalmayacaktır. Aynı zamanda halılarınızda herhangi bir şekil ya da renk bozukluğu yaşanması da mümkün değildir. Halılarınız yıkama işleminden kurutma işlemine kadar her aşaması güvenilir ve tecrübeli ekip arkadaşlarımızca yapılır.

Kaliteli Hizmet Ekonomik Fiyatlar

Halı yıkama firması olarak yılların getirdiği tecrübeyi sizler ile buluşturuyoruz. Sektördeki en uygun fiyatlar ile halı yıkama hizmeti veren firmamız kaliteli işler sonrası güler yüzlü müşteriler edinmiş olmanın mutluluğunu misyon olarak belirlemiştir. Profesyonelliği ile iş disiplinini öncelikleri arasında tutan firmamız müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerini sürdürmektedir.

0 0 oylar
Kullanıcı Oyu
Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Geri bildirimler
Tüm yorumları göster