yandex
Ankara Buharlı Koltuk Yıkama®

Bebekler İçin Halı Temizliği ve Önemi

Ultraviyole Işınla Koltuk ve Yatak Temizliği

Geçici olarak halı yıkama hizmeti vermemekteyiz. Koltuk yıkama hizmetimizden faydalanmak isterseniz buraya tıklayıp bilgi alabilirsiniz ya da 0312 911 80 16 numaralı telefonla görüşebilirsiniz.

Bebeğiniz varsa ve artık emeklemeye ya da yürümeye başlayıp rahatça halınızın üzerinde hareket edebildiği zamanlarındaysa halınızın temizliği çok ama çok önemlidir. Çünkü bebekler yaklaşık yirmi aylık olana kadar oyuncaklarını ya da ortada buldukları her hangi bir şeyi tanıyabilmek için hep ağızlarına sokarlar hatta yutabilirler yani sizin çok dikkat etmeniz gereken bir dönemdir. Çocuğunuzun sağlığı için de halınızın temizliğine özen göstermeniz gerekir.

Halınızda Neler Var?

Halınızı temiz görmek istiyorsanız Eryaman halı yıkama ile bunu gerçekleştirebilirsiniz. Yani Eryaman halı yıkama halınızda bulunan sadece gözle görebildiğiniz kir ve pislikleri temizlemekle kalmaz zaten o durum ne sizin için ne de çocuğunuz için hiç steril olmayacaktır. Halınızın üzerinde sizin göremediğiniz mikroskopik ve minimal canlılar yaşamaktadır. Bu canlılar hastalık yapma özelliğine sahip yani sizin özellikle de bebeğinizin sağlığına zarar veren patojen yapıdaki mikro-organizmalardır.

Nasıl Daha Sağlıklı Bir Yıkama Olur?

Halınız üzerindeki patojen mikroorganizmalardan kurtulmak istiyorsanız özellikle kullanılan ya da kullandığınız temizlik ilacının içerisindeki kimyasalları incelemeniz gerekir. Halınızın derininde ve içlerinde yaşayan bu canlılar çok zor şartlarda yaşayabilme özelliğine sahiptirler ve bu nedenledir ki onlardan kurtulmak çok da kolay değildir. Halınızın, bebeğiniz için bu kadar tehdit oluşturuyor olması halı temizliği ve yıkamanın ne kadar önemli olduğunu gayet açık bir şekilde göstermektedir.

0 0 oylar
Kullanıcı Oyu
Abone Olun
Bildir
guest
0 Yorum
Geri bildirimler
Tüm yorumları göster