Ankara Buharlı Koltuk Yıkama
Buharlı Koltuk Yıkamada Kampanya!
7 Kişilik mindersiz oturma grubu temizliği 300 TL, minderli oturma grubu temizliği 350 TL. Kanepe, yatak, baza temizliğinde ekstra indirimleri kaçırmayın!
TÜMÜNÜ GÖR

Profesyonel Temizlik Paketi

Profesyonel Temizlik Paketi

Kaplan Temizlik Hizmetleri olarak halı yıkama ve koltuk yıkama hizmetlerindeki uygun fiyata kaliteli hizmet anlayışımızı profesyonel bir temizlik paketi oluşturarak taçlandırdık.

Bir evin genel temizliği için gündelikçi çağırmak, halı yıkama, koltuk yıkama ve perde yıkama için ayrı ayrı firmalar çağırarak toplamda yüksek ücretler ödemek zorunda kalabilirsiniz. Çünkü her firma, verecekleri hizmet için kâr ekleyerek iş yaparlar. Firmamız Kaplan Temizlik Hizmetleri’yse tüm temizlik işlerini tek bir paket altında toplayarak en uygun fiyatla hizmet verir.

Profesyonel Temizlik Paketi‘nde bir evin temizlenmesinde yapılması gereken tüm detaylar yer almaktadır. Bu şekilde yapılan temizlikle evinizde temizlenmeyen hiçbir alan kalmaz.

Profesyonel Temizlik Paketi
Kaplan Temizlik Hizmetleri’nin sunduğu Profesyonel Temizlik Paketi‘nde;

 • Salon Oturma Grubunun Yıkanması
 • Oturma Odasında Yer Alan Kanepe veya Koltukların Yıkanması
 • Yemek Odasındaki Sandalyelerin Yıkanması
 • Ebeveyn Odasının Baza ve Yatağının Yıkanması
 • Çocuk Odasının Baza ve Yatağının Yıkanması
 • Halı Yıkama
 • Perde (Stor, Zebra, Tül vs.) Yıkama
 • Yorgan ve Battaniye Yıkama
 • Detaylı Temizlik
 • İlaçlama

Profesyonel Temizlik Paketi Detayları

 • Tüm temizlik işlemlerini bir arada bulundurduğumuz pakette, en uygun fiyatlarla hizmet veriyoruz. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, dubleksler ve villalar için detaylı temizlik imkanı sağlayan paket içeriğini detaylandıracak olursak;
  Evinizde oturup kalktığınız her ne var ise koltuk, yatak, baza ve sandalye yıkama işlemi buharlı olarak gerçekleştirilir. Karcher marka yüksek vakum gücüne sahip makinelerle yapılan uygulamada, Sağlık Bakanlığı onaylı ERA 111 Koltuk ve Döşeme Temizleyici kullanarak sizin ve ailenizin sağlığını düşünüyoruz. Uygulama alanları 81 derece sıcak buhar sayesinde %99,99 oranında bakteri ve akarlardan (mite, mayt) arındırılır. Detaylar için koltuk yıkama sayfamızı inceleyebilirsiniz.
 • Profesyonel Temizlik Paketi’nde yer alan halı yıkama hizmetimizde halılarınız adresinde alınır ve Batıkent’te Gersan Sanayi Sitesi’nde yer alan halı yıkama tesisimizde 16 fırçalı profesyonel makinelerle yıkanır. Detaylar için halı yıkama sayfamızı inceleyebilirsiniz.
 • Perde, yorgan ve battaniye yıkama hizmetinde bu eşyalarınız Batıkent’teki tesisimizde temizlenir. Ayrıntılar için buraya tıklayınız.
 • Detaylı temizlik işleminde yerlerin temizliği, eşyaların tozlarının alınması, avizelerin temizliği, banyo ve tuvaletlerin temizliği, mutfak dolaplarının temizliği, camların temizlenmesi vb. tüm işlemler gerçekleştirilir.
 • İlaçlama işleminde tuvalet ve banyolar ilaçlanarak böcek ve haşerelere karşı korunma sağlanır.

Kaplan Temizlik Hizmetleri İletişim Bilgileri

Firmamıza 0312 244 01 40 ya da 0505 445 60 20 numaralı telefonlardan ulaşarak Profesyonel Temizlik Paketi hakkında bilgi alabilirsiniz.
Profesyonel Temizlik Paketi - Kaplan Temizlik Hizmetleri

Youtube’daki Videolarımızdan Bazıları


Bir önceki yazımız olan Ankara Buharlı Koltuk Yıkama başlıklı makalemizde Buharlı Koltuk Yıkama - 0312 244 01 40 ve Koltuk Yıkama hakkında bilgiler verilmektedir.

09 Ağustos 2018
284 görüntülenme

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Değerli müşterimiz, temizlik ekiplerimiz maske, eldiven ve galoş kullanarak çalışmakta olup sizlerin de sağlığı için çalışma ortamında bulunmamanızı rica ederiz.
close
Tıkla Ara